مصاحبه » طرح نایب الشهید توسط زائران کردستانی اجرا می شود

طرح نایب الشهید توسط زائران کردستانی اجرا می شود

 

مدیر کانون شاهد استان کردستان: طرح نایب الشهید در استان کردستان اجرا می‌شود و هر یک از زائران اربعین که از استان کردستان در پیاده روی اربعین حاضر می شوند، می توانند به نیابت از یکی از شهدای مظلوم و غریب کردستان در پیاده روی اربعین حاضر شوند.


 

حمیدرضا علیشاهی فرزند شهید محمدرضا علیشاهی در گفت و گو با خبرنگار پیشمرگ روح الله گفت: طرح نایب الشهید در استان کردستان اجرا می‌شود و هر یک از زائران اربعین که از استان کردستان در پیاده روی اربعین حاضر می شوند، می توانند با مراجعه به سایت اربعین به نیابت از یکی از شهدای مظلوم و غریب کردستان در پیاده روی اربعین حاضر شوند.

 

علیشاهی ابراز داشت: باز شدن راه کربلا و زیارت حرم امام حسین (ع) یکی از ثمرات خون شهدای عزیز می باشد. شهدایی که آرزو داشتند به زیارت امام حسین(ع) بروند؛ اما شاهد شهادت را در آغوش گرفتند. مردمی که امروز در پیاده روی حاضر هستند می توانند به نیابت از یک شهید در این راهپیمایی حاضر شوند.

 

مدیر کانون شاهد استان کردستان با اشاره به جایگاه و ارزش والای شهدای انقلاب اسلامی ابراز داشت: برای زنده ‌نگه داشتن یاد و خاطره شهدای مظلوم کردستان و با شعار "امسال اربعین جای شهدا خالی نیست"، به استقبال پیاده روی اربعین حسینی می رویم و امیدواریم زائران عزیز زیارت اربعین را به نیابت از شهدای گرانقدر به جای آورند.