مصاحبه » کارگاه آموزش نویسندگی در سنندج برگزار می شود

کارگاه آموزش نویسندگی در سنندج برگزار می شود

 

کارگاه آموزش نویسندگی با هدف شناسایی و پرورش نویسندگان جوان و متعهد و هم چنین کمک به تدوین و نشر کتاب های حوزه دفاع مقدس در سنندج برگزار می شود.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، کارگاه آموزش نویسندگی با هدف شناسایی و پرورش نویسندگان جوان و متعهد و هم چنین کمک به تدوین و نشر کتاب های حوزه دفاع مقدس به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان در سنندج برگزار می شود.

 

دوره یک روزه کارگاه آموزشی نویسندگی با حضور اساتید برجسته کشوری ( استاد حمید حسام و استاد گلعلی بابایی) و به منظور آشنایی با فن نویسندگی، آشنایی با گونه ها و قالب های نوشتاری و هم چنین آشنایی با ساختار کتاب و کتاب نویسی برگزار می شود.

 

کلیه نویسندگان دارای آثار چاپ شده، نویسندگان حوزه دفاع مقدس و افراد نوقلم و علاقمند به نویسندگی در حوزه دفاع مقدس می توانند با تکیل فرم ذیل و ارسال آن به کانال تلگرامی https://t.me/shahidekord و یا ایمیل c5400shahid@gmail.com  در این دوره یک روزه شرکت نمایند.

 

ای برنامه فرهنگی در راستای کنگره 5400 شهید کردستان و به همکاری مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس و ستاد کنگره 5400 شهید کردستان در روز چهار شنبه ششم دیماه سال جاری در کتاب خانه امام خامنه ای(مدظله العالی) سنندج برگزار می شود.

 

لازم به ذکر است، به کلیه شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی، گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

 

علاقمندان به حوزه نویسندگی و روایتگری می توانند با عضویت در کانال تلگرامی سابقون کردستان به آدرس https://t.me/shahidekord از آخرین اخبار و اطلاعات این مرکز مطلع شوند.