مصاحبه » شهادت تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است

تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است. پدرم آرزوهاي ديگر ي نيز داشته، اولاٌ كه دوست داشته كه تا مي تواند به جامعه خدمت کند بعد شهيد شود و همچنین سلامتي امام و پيروزي انقلاب بر منافقين و غيره و تربيت صحيح ما و همه بچه هاي اين مرز و بوم از آرزوهاي پدرم بود.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، شهادت تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است. پدرم آرزوهاي ديگر ي نيز داشته، اولاٌ كه دوست داشته كه تا مي تواند به جامعه خدمت کند بعد شهيد شود و همچنین سلامتي امام و پيروزي انقلاب بر منافقين و غيره و تربيت صحيح ما و همه بچه هاي اين مرز و بوم از آرزوهاي پدرم بود. اينكه ما فرزندان ايران همه شجاع و مومن بار بيائيم و بخاطر حفظ ارزشهاي ديني و وطني از جان مايه بگذاريم و...

 


بارها شده كه روبروي قاب عكس پدرم مي نشينم و با او درد دل ميكنم. بارها از او خواسته ام كه به خوابم بيايد و من را در تمام مسائل زندگي راهنمايي كند. خيلي حرفها، همان حرفهايي كه هر دختري به پدرش مي زند در هر حال پدرم به هدف اصلي و آرزوي بزرگش كه شهادت بود رسيد و اميدوارم كه در آن دنيا ما را شفاعت كند. ولي در كل نبود پدر خيلي سخت است و تحمل جاي خالي پدر بسیار دشوار!


اما چاره چيست؟ جز اينكه خدا را به خاطر این ایثار، رشادت و فداکاری پدر عزیزمان سپاس گذار باشيم؛ اینها را ارسلان الله وردی فرزند شهید عزیز الله وردی  می گوید.


لطفاً خودتان را معرفی کنید:

ارسلان الله وردی فرزند شهید عزیز الله وردی، هستم پدرم فردی دلسوز و مهربان و مردمی بود و همه او را دوست داشتم ، پدرم در عملیات درگیری با گروه ک های تکفیری در محله ی شریف آباد سنندج به درجه شهادت نایل آمد و همیشه بزرگترین آرزویش شهادت بود که به این آرزویش رسید هر چند الان دور است و در کنارمان نیست اما تا جان داریم همیشه راهش را که پیروی از نظام و انقلاب است را ادامه خواهیم داد.

 

چه درخواستی از مسئولین دارید؟
دیدار حضرت آقا فقط همین.

 

چه توصیه ای به جوانان دارید ؟
پیرو ولی فقیه باشند.

 

صحبت پایانی:
این همه جوان شهید شدند، خیلی ها بی پدر شدند و خیلی ها همسرانشان را از دست دادند از همه می خواهم به خاطر شهدا امر به معروف و نهی از منکر کنند و حجابشان را رعایت کنند.

 

انتهای پیام/