مصاحبه » آغاز اعزام اردوی راهیان نور دانشجویان کردستانی

به گزارش پیشمرگ روح الله،  هر ساله با فرا رسیدن به فصل های پایانی سال تب و تاب برای اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور بین دانشگاهیان از جمله دانشگاه های سطح استان کردستان بالا میگیرد, مناطقی که بعد از گذشت نزدیک به 40 سال از دوران دفاع مقدس هنوز هم برای مردم و بویژه قشر دانشجو ناشناخته است و با قدم گذاشتن در آن گویی تمام صحنه هایی که رزمندگان از رشادت ها و از خودگذشتگی ها خلق کرده اند برای بازدیدکنندگان زنده می شود, صحنه هایی که نسل امروز دانشجو آن را تنها در فیلم ها و مستندهای پخش شده از رسانه دیده است.

 

 

ثبت نام اردوهای راهیان نور دانشجویی استان کردستان تا اوایل اسفندماه

 

توحید رستمی مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در گفت‌وگو با پیشمرگ روح الله اظهار داشت: ثبت نام اردوی راهیان نور دانشجویان استان کردستان از 15 دی ماه آغاز و تا 10اسفندماه ماه ادامه دارد دانشجویان علاقمند, چه آنهایی که پرونده بسیجی دارند و چه آنهایی که ندارند می‌توانند برای ثبت نام در این اردو به دفاتر بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه های استان کردستان مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: زمان حرکت اردوهای راهیان نور دانشجویی استان کردستان از  14 لغایت  17 اسفندماه سالجاری و زمان حرکت اردوهای راهیان نور خواهران از 21 الی 24 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب انجام می شود.

 

 

 

رستمی عنوان داشت: دانشجویان کردستانی در این سفر معنوی, چهار شبانه روز از مناطق عملیاتی دوکوهه، شلمچه، طلائیه، فتح‌المبین، فکه، هویزه، چزابه بازدید خواهند کرد.

 

وی گفت: راهیان نور یک عملیات فرهنگی برای انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است که در این راستا باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

 

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان؛ نشان دادن رشادت‌های جوانان در هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی به منظور مقابله جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان را از اهداف راهیان نور عنوان و خاطرنشان کرد: اعزام کاروان راهیان نور در حقیقت تداوم راه عزت‌ بخش شهیدان بوده که امروز جامعه ما به فرهنگ برتر آنها نیاز دارد.

 

 

انتهای پیام/