کلام شهدا » رهبرمان(امام خمینی) قاطعانه در برابر آمریکا و شوروی ایستاده است

ننگ است که ما بنشینیم و به مملکت ما، به دین ما و به ناموس ما تجاوز شود. می میریم و از مرگ هراسی نداریم چرا که رهبرمان قاطعانه در برابر امریکا و شوروی ایستاده است سلاح ما ایمان است رهبرمان خمینی آن روح خدا است.


به گزارش پیشمرگ روح الله، وصیت نامه سرباز شهید سردار سینایی:

چه بکشید و چه کشته شوید در هر صورت پیروزی با شماست (امام خمینی)

برادران! می دانید که قبل از انقلاب اسلامی ایران چه فشارهایی از طرف رژیم منفور پهلوی بر ما طبقه مستضعف و بر ما روستائیان وارد می شد. الحمدالله انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام امت خمینی بت شکن با پشتیبانی شما ملت غیور و ایثارگر به پیروزی رسید.

بعد از پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی با همکاری هایی‌ که از طرف غرب جنایتکار و شرق تجاوزگر به وسیله صدام خائن، آن نوکر خود فروخته در منطقه برافروخته شد که هدفشان از بین بردن انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی بود، به قول رهبرمان بر ما واجب است که به جبهه ها برویم و از انقلاب و از اسلام و از قرآن دفاع کنیم.

برادران اکنون جنگ بین حق و باطل است، جنگ بین اسلام و کفر است. عاشورا را در نظر بیاورید، هر روز عاشورا و هر زمینی کربلاست. غفلت نکنید و به حرفهای امام عزیز خمینی کبیر گوش فرا دهید؛ اسلام در خطر است اسلام به خون احتیاج دارد تا می توانید به جبهه ها بروید و پوزه صدام و حامیانش را به خاک بمالید.

به عنوان یک سرباز اسلام به شما وصیت می کنم و به شما مژده می دهم  تا آخرین قطره خون خود می ایستیم ولی زیر بار ستم زندگی نمی کنیم. ننگ است که ما بنشینیم و به مملکت ما، به دین ما و به ناموس ما تجاوز شود. می میریم و از مرگ هراسی نداریم چرا که پیشوایمان حسین (ع) این چنین فرموده است. چرا که رهبرمان قاطعانه در برابر امریکا و شوروی ایستاده است سلاح ما ایمان است رهبرمان خمینی آن روح خدا است.

 پدر جان و مادر جان من اکنون در پادگان شاهرود به جبهه اعزام شدم، به یاری خدا پیروز می‌ شویم و کشور عزیزمان را از چنگال چپاولگران شرق و غرب آزاد می کنیم. افتخار کنید که فرزندتان در این راه تا آخرین نفس می جنگد. اگر کشته شدم بدانید که زنده ام، چرا که قرآن فرموده و به ما مژده داده است.

پدر جان و مادر جان، خواهران عزیز، برادران مهربانم در شهادت من گریه نکنید. هر شب جمعه بر مزار من بروید و از خدا بخواهید که مرا بیامرزد. و این شعار را فراموش نکنید، خدایا خدایا، تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار. در خاتمه سلام مرا به تمام اقوام و آشنایان  برسانید برای سربازان اسلام دعا کنید. شما را به خدا می سپارم، سلام بر همه شما به امید دیدار در قیامت و به امید پیروزی‌ رزمندگان اسلام بر کفر.