کلام شهدا » وقتی شعار مرگ بر آمریکا سر می دهید جنایت این رژیم را به یاد آورید

وقتی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر شوروی و  مرگ بر اسرائیل سر می دهید جنایت این جانیان را در ویتنام، فیلیپین، لبنان، فلسطین، افغانستان زجر کشیده به یاد آورید.


به گزارش پیشمرگ روح الله، شهید علی‌ اصغر بهاری‌ در دومین روز از آبان ماه سال 1342 در روستای‌ برجگه از توابع شهرستان بیجار دیده به جهان گشود. شهید بهاری تا سال دوم راهنمایی به تحصلش ادامه داد و بعد از آن در کارخانه نوشابه سازی‌ مشغول به کار شد.

 

با آغاز جنگ تحمیلی شهید بهاری عازم میدان نبرد حق علیه باطل شد و در روز چهارم مردادماه سال 1365 در جزیره مجنون بال در بال ملائک گشود و به شهادت رسید و پیکر پاک و مطهرش در زادگاهش به خاک سپرده شد.

 

وصیت نامه شهید علی اصغر بهاری

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

« اَللَّهُم ارزُقنَا تُوفیقَ الشَّهادَه فِی سَبیلِک »

 

خدایا از تو می خواهم که در لحظه مرگ مرا از تمامی وابستگی ها جز وابستگی خودت، و از تمامی علایق جز عشق به خودت آزاد سازی، خدایا شهادت سعادت عظیم، هدیه ای است که به عاشقان خود عطا می فرمایی و از تو می خواهم اگر کشته شدم شهیدی از تبار شهدای پاک اسلام محسوبم کنی.

 

بار پروردگارا! در جایی که دین و دنیای ما به فساد تهدید شود دنیای ما را در راه دین فدا ساز تا آنچه ناپایدار است در راه حقیقتی جاوید قربانی شود.

 

 پروردگارا! تو خود شاهدی که کورکورانه به این راه نیامده ام و هدفم تنها رضای تو و خدمت به مومنین درگاهت بوده و خواهد بود. پروردگارا از تو طلب آمرزش می کنم.

 

وقتی جسدم در خون غوطه ور شود و به اولیاءالله بپیوندم به آرزوی دیرینه ام رسیده ام.

 

وقتی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر شوروی و  مرگ بر اسرائیل سر می دهید جنایت این جانیان را در ویتنام، فیلیپین، لبنان، فلسطین، افغانستان زجر کشیده را به یاد آورید.

 

ایمان داشته باشید که دشمنان شما کوچکتر از آنند که بتوانند بر شما ایرانیان دلیر و قهرمان پیروز شوند.

 

خدایا ببخش گناهانی که بر اثر بی اطلاعی مرتکب شدم.

 

برای‌ لذات زودگذر دنیوی‌ قلب یکدیگر را نیازارید و دنیا را به همان هایی که غافلند واگذارید. در اثر ناملایمات زندگی به دین بدبین نشوید.

 

همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید و این را بدانید در مقابل خون شهدا مسئول هستیم. با سلام و درود بر شما پدر و مادرم، چند وصیتی به شما برادر و خواهرم، پدر و مادرم:

 

سلام خداوند بر شما پدر و مادرم که هرگاه به یاد زحماتتان می افتم اشکم سرازیر می گردد و اینکه نتوانستم دِینم را نسبت به شما ادا کنم خجل می شوم. امیدوارم مرا ببخشید اگر فرزندتان لیاقت شهادت را پیدا کرد، ناراحتی به دل راه ندهید و افتخار کنید. نگویید که جوانمان را از دست داده ایم. بلکه حضرت زینب (س) را به خاطر بیاورید و صبر پیشه کنید که خدا صابران را دوست دارد.

 

هر وقت به یاد من افتادید حضرت علی اکبر(ع) را به یاد آورید. کودکان معصوم و مردم ستمدیده لبنان را در نظر بگیرید که در دست صهیونیستها قتل عام می شوند را به یاد آورید بهشتی ها، باهنرها و رجایی ها را.

 

اگر شهید شدم مرا حلال کنید، گرچه زحمات زیادی برای من کشیده اید و من ذره ای از آنها را جبران نکرده ام، و خواهرم می دانم شما به اندازه مادرم برای من زحمت کشیده ای در موقع کار. امیدوارم که حلال کنی و از دیگران برای من حلالیت بطلبید.

 

و این را بدانید که مرگ سرخ راه و روش دیرینه من است و می روم تا به آرزوی همیشگی ام دست یابم. و اگر نوشته ام که برایم یک قطره اشک نریزید برای این است که شهادت در راه خدا را درک کرده ام.

 

امّا خواهرم این پیام را مثل زینب(س) ابلاغ کن: «خواهر حجابت را حفظ کن زیرا حجاب تو کوبنده تر از خون رنگین من است».

 

«حتماً این وصیت نامه بعد تشییع جنازه ام خوانده شود و اگر در روستا خوانده شد به زبان کردی خوانده شود».

 

همیشه بعد از نماز امام را دعا کنید: خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

 

«اَشِّداء عَلی الکُفّار رُحَماءُ بَینَهُم» این شعار را همیشه به یاد داشته باشید و به آن عمل کنید.

 

علی اصغر بهاری مورخه 65/4/17

 

 

 

 

امام خمینی (ره): «این وصیت نامه هاییکه این عزیزان می نویسند، مطالعه کنید. پنجاه سال عبادت کردید خدا قبول کند، یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها را بگیرید و مطالعه کنید و تفکر کنید».