کلام شهدا » شهیدی که بازماندگان را به آزادی کعبه از دست کج اندیشان فرا خواند

شهید، بازماندگان،  آزادی کعبه، کج اندیشان،

 

پس امروز انصاف نیست که ما دست روی دست بگذاریم و ببینیم که قدس در دست صهیونیستها و کعبه در دست خشک مقدسان و کج اندیشان و کربلای حسین در دست شیطان باشد.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، فرازهایی از وصیت نامه شهید کیخسرو علی‌ نجفی‌ که بازماندگان را به مبارزه با صهیونیستها و آزادی‌ قدس، کعبه و کربلا فرامی‌خواند را مشاهده می کنید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

وصیت نامه کیخسرو علی نجفی فرزند محمدحسین شماره شناسنامه 337

 

شهادت می دهم که خدا یکی است و غیر از او در هستی دخالت ندارد و منشاء هستی از اوست و همه چیز از اوست. ما از او هستیم و به سوی او می رویم. شهادت می دهم که محمد( ص) رسول خدا است و دین اسلام آخرین دین است.

 

هرچند نتوانستم دین اسلام را از طریق تحقیق و مطالعه در ادیان انتخاب کنم ولی یقین دارم که پیامبر اسلام در مکتب ادیان قبل از اسلام معرفی و به نص صریح قرآن خاتم پیامبران است و بعد از او پیامبر و دین دیگری نخواهد آمد. شهادت می دهم که علی ابن ابیطالب( ع) و یازده فرزند او جانشین بر حق پیامبر(ص) هستند و رهبری جامعه اسلامی بعد از پیامبر به عهده آنهاست.

 

انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی به عنوان ادامه حرکت انبیاء و ائمه اطهار و در زمان غیبت به عنوان یگانه حکومتی است که در جهت تحقق آرمان اسلام و زمینه سازی برای ظهور حضرت مهدی(عج) تلاش می کند، پس برادران! ما باید این انقلاب را حفظ کنیم، انقلابی که نتیجه خون هزاران شهید و مجروح و معلول است و نتیجه تلاش مجاهدان و بزرگ مردانی که در طول تاریخ تلاش کرده اند تا اینکه این انقلاب در زمان ما به وقوع بپیوندد و پیروز شود.

 

 این انقلاب تحفه ای است الهی، که به ما ارزانی شد. ما باید سعی کنیم که این امانت الهی را حفظ کنیم و در راه آن جانفشانی کنیم.

 

 خدا را شکر می کنم که مرا در این برهه از زمان قرار داد. و به من توفیق داد که در خدمت اسلام باشم. حمد می کنم او را که به من توفیق شرکت و حضور در جبهه را عنایت فرمود. و به من درک و فهم این مسئله را داد.

 

 برادرانم را به تقوی و دوری از دنیا و اطاعت نکردن از نفس اماره و مطیع امر خدا بودن سفارش می کنم. چراکه اطاعت از نفس و دلبستگی به دنیا بدبختی و ذلت می آورد. برادران مسلمان من! چرا باید چنین باشد که امروز کشورهای اسلامی که زمانی در سایه قدرت فرهنگ اسلام اقتدار یافتند در زیر سلطه کفار قرار بگیرند و برده دیگران باشند. آیا چیزی جز این است که آنان از اسلام دور شده اند و به مظاهر دنیا دل بسته اند. پس امروز انصاف نیست که ما دست روی دست بگذاریم و ببینیم که قدس در دست صهیونیستها و کعبه در دست خشک مقدسان و... کج اندیشان و کربلای حسین در دست شیطان باشد.

 

 یاران همت کنید که مظاهر کفر و نفاق و موانع سر راه اسلام را از بین ببریم و راه شهید کربلا را با خون خود همواره راهرو باشیم و یزیدیان زمان را دچار شکست نماییم و مبادا که هدف شهیدان و تمام کسانی را که خواهان تحقق جامعه اسلامی هستند نادیده بگیریم. که این گناهی بزرگ و نابخشودنی است.

 

 ای مادر گرامی، ای کسی که جوانی و وجود خود را وقف ما کردی؛ نمی توانم از تو بخاطر زحمات زیادت قدردانی کنم. جز با اینکار که اگر خداوند فیض شهادت را نصیبم گردانید تو را مادر شهید سازم و خداوند ثواب آنرا نصیب تو گرداند.

 

مادر عزیزم مرا ببخش که هیچگاه نتوانستم فرزند خوبی برایت باشم و نتوانستم در زندگی زحماتت را جبران کنم و برایت یار و دستگیر باشم، هرچند که می دانم مرگ من برایت تلخ است اما به خدا قسم که به رضای او عمل کردن از همه چیز شیرین تر است، می خواهم در مرگ من صبور باشی و برای من طلب آمرزش نمایی.

 

 برادران عزیزم من می روم که وضوی نماز عشق را با خون بسازم که آن جز با خون نیاید و می روم که با کاروان عاشقان کربلای حسین همسفر شوم و در آن بازار جان خود را به بهای رضا بدهم پس اگر شهید شدم برایم پرچم سیاه بر سر در خانه نزنید و به جای آن پرچم سبز و سرخ اباعبدالله را نصب کنید و لباس سیاه نپوشید که من خود خشنودم از این کار و خدا را نیز خشنود می بینم، در زندگی همواره کارها را برای خدا انجام دهید و خدا را مدنظر قرار دهید. هیچگاه نماز جمعه و دعای کمیل را فراموش نکنید و به خانواده شهدا سر بزنید. به جبهه کمک کنید تا جنگ هرچه زودتر با پیروزی پایان پذیرد. مبادا که امام را تنها بگذارید و دستوراتشان را نادیده بگیرید.

 

در پایان از شما می خواهم از طرف من هرکسی که مرا می شناسد حلالیت طلب کنید و چنانچه کسی حقی از من طلب کرد بپردازید. 65/7/28

 

کیخسرو علی‌ نجفی‌

 

بر اساس این گزارش، شهید کیخسرو علی‌ نجفی‌ فرزند محمدحسین در روز ششم بهمن ماه سال 1346 در روستای‌ صادق آباد از توابع شهرستان بیجار دیده به جهان گشود و تحصیلاتش را تا اخذ مدرک دیپلم در رشته علوم انسانی‌ ادامه داد.

 

 شهید نجفی به عنوان پاسدار وظیفه و از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد و در روز بیست و یکم فروردین ماه سال 1366 در منطقه عملیاتی شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید و در روستای‌ دارغیاث از توابع بیجار به خاک سپرده شد.