کتاب » "گل واژه های سرزمین مجاهدت های خاموش" در دو بخش شعر کردی و فارسی به چاپ رسیده است

 

مسئول سازمان بسیج هنرمندان: کتاب گل واژه های سرزمین مجاهدت های خاموش خروجی جشنواره شعر شهدای پیشمرگان مسلمان کرد می باشد که در دو بخش شعر کردی و فارسی به چاپ رسیده است.


 

علی عباس داود نیا مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان در گفتگو با خبرنگار پیشمرگ روح الله گفت: کتاب گل واژه های سرزمین مجاهدت های خاموش خروجی جشنواره شعری است که در راستای برگزاری کنگره پیشمرگان مسلمان کرد توسط کمیته فرهنگی هنری کنگره برگزار شده بود.

 

مسئول سازمان بسیج هنرمندان با بیان اینکه این کتاب در دو بخش اشعار کردی و فارسی می باشد ابراز داشت: از میان اشعاری که به جشنواره شعر کنگره پیشمرگان مسلمان کرد ارسال شده بود، اشعار برتر توسط کمیته داوران انتخاب شد و ما بعد از انتخاب اشعار برتر، این اشعار را در قالب یک کتاب با عنوان گل واژه های سرزمین مجاهدت های خاموش تدوین و چاپ کردیم.

 

وی با بیان اینکه کتاب مذکور در 90 صفحه قطع رقعی به چاپ رسیده است اظهار داشت: در این کتاب تعداد 39 قطعه شعر به زبان فارسی و 10 قطعه شعر به زبان کردی به چاپ رسیده است. همچنین کتاب گل واژه های سرزمین مجاهدت های خاموش می تواند به عنوان یک منبع مهم مورد استفاده دوستداران شعر و هنر که به حوزه ایثار و شهادت علاقه دارند قرار گیرد.

 

بر اساس این گزارش، کتاب گل واژه های سرزمین مجاهدت های خاموش توسط انتشارات فاتحان و در 1500 نسخه و به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس به چاپ رسیده است. محل عرضه این بسته فرهنگی ارزشمند، سنندج ـ خیابان جام جم ـ جنب صدا و سیمای مرکز کردستان ـ مجتمع شهدای بسیج ـ مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس می باشد.