کتاب » کتاب مرزداران وفادار، مروری است بر خاطرات پیشمرگان مسلمان کرد بانه

کتاب مرزداران وفادار، مروری است بر خاطرات پیشمرگان مسلمان کرد بانه

 

کتاب مرزداران وفادار، گنجینه ای است از خاطرات سال های مبارزه غیورمردان سازمان پیشمرگان مسلمان کرد بانه ای با مزدوران دولت های مستکبر که فکر جدایی بخش هایی از ایران اسلامی را در سر می پروراندند.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، کتاب "مرزداران وفادار" مجموعه خاطرات پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان بانه است که توسط معلم بسیجی هیوا فرخ نیا به رشته تحریر درآمده است.

 

کتاب "مرزداران وفادار" از مرزدارانی می گوید که مایه دلگرمی و قوت قلب مردان خط مقدم بوده اند. آن هنگام که رزمندگان دلاور خط مقدم در مقابله با ارتش چند ملیتی حزب بعث عراق اجازه ندادند ذره ای از خاک وطن به دست دشمنان بیفتد، در گوشه ای دیگر از این آب و خاک مرزداران غیوری بودند که با جان فشانی و ایثاری که از خود نشان دادند، هم با دشمنان داخلی که جیره خوار اجنبی بودند مبارزه کردند و هم پوزه دشمن بعثی را به خاک مالیدند.

 

این مرزداران وفادار، همان پیشمرگان مسلمان کرد بودند که در پاکی، سادگی و بی غل و غش بودن شهره خاص و عام بودند.

 

این مجموعه با ارزش، گنجینه ای است از خاطرات سال های مبارزه غیورمردان سازمان پیشمرگان مسلمان کرد با مزدوران دولت های مستکبر که در خیال خام خود، جدا کردن بخش هایی از ایران اسلامی را می پروراندند.

 

کتاب "مرزداران وفادار" حاوی بیست خاطره از روزهای درگیری نیروهای سازمان پیشمرگان مسلمان کرد بانه با گروهک های ضد انقلاب است.

 

کتاب مذبور در 128 صفحه و توسط انتشارات فاتحان و به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس و در 1.000 نسخه به چاپ رسیده است. 

 

این اثر ماندگار با قیمت 5.000 تومان و در شهرستان سنندج، خیابان جام جم، جنب صدا و سیمای مرکز کردستان، مجتمع شهدای بسیج، مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس با تخفیف 30/. به فروش می رسد.