کتاب » کتاب «مجموعه مقالات» نقش سازمان پیشمرگان مسلمان کرد در برقرای امنیت در غرب کشور را بررسی می کند

کتاب «مجموعه مقالات» نقش سازمان پیشمرگان مسلمان کرد در برقرای امنیت در غرب کشور را بررسی می کند

 

کتاب «مجموعه مقالات» منتخب مقالاتی است که در راستای برگزاری کنگره پیشمرگان مسلمان کرد و با موضوع نقش و جایگاه سازمان پیشمرگان مسلمان کرد در برقراری امنیت، در سطح مجامع علمی و دانشگاهی کشور برگزار شد.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، کتاب "مجموعه مقالات" منتخب مقالاتی است که از طرف داوران همایش علمی و پژوهشی ستاد کنگره پیشمرگان مسلمان کرد انتخاب شده و در دو فصل تدوین شده است. فصل اول شامل چکیده 11 عنوان مقاله و فصل دوم حاوی متن کامل 6 عنوان مقاله برگزیده می باشد.

 

کمیته علمی و پژوهشی در راستای برگزاری کنگره ملی پیشمرگان مسلمان کرد و با هدف هم فکری و بهره گیری از توان علمی مجامع علمی و دانشگاهی، به فراخوان مقاله در 12 محور مرتبط با سازمان پیشمرگان مسلمان کرد اقدام نمود، که از مجموع 120 اثری که به دبیرخانه همایش ارسال شد، تعداد 6 عنوان مقاله به عنوان مقالات برتر برگزیده شدند که متن کامل 6 عنوان مقاله برتر به همراه چکیده 11 عنوان مقاله در این کتاب به چاپ رسیده اند.

 

کتاب "مجموعه مقالات" (همایش علمی و پژوهشی کنگره پیشمرگان مسلمان کرد) در 242 صفحه قطع وزیری با حمایت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان و در 1.000 نسخه به چاپ رسیده است.

 

این اثر ماندگار با قیمت 15.000 تومان و در شهرستان سنندج، خیابان جام جم، جنب صدا و سیمای مرکز کردستان، مجتمع شهدای بسیج، مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس با تخفیف 30/. به فروش می رسد.