کتاب » زندگینامه و خاطرات 120 تن از شهدای پیشمرگ مسلمان کرد کامیاران چاپ و منتشر شد

زندگینامه و خاطرات 120 تن از شهدای پیشمرگ مسلمان کرد کامیاران چاپ و منتشر شد

 

کتاب "راسخون جهاد و شهادت" زندگینامه و خاطرات 120 تن از شهدای سازمان پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان کامیاران به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس چاپ و منتشر شد.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، کتاب "راسخون جهاد و شهادت" زندگینامه و خاطرات شهدای پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان کامیاران به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس چاپ و منتشر شد.

 

کتاب "راسخون جهاد و شهادت" به کوشش علی کلوندی نویسنده حوزه دفاع مقدس کردستان و در راستای کنگره 5400 شهید استان کردستان به چاپ رسیده است.

 

کتاب مذکور حاوی زندگینامه و خاطرات 120 تن از شهدای سازمان پیشمرگان مسلمان کرد شهرستان کامیاران می باشد که مزین به تصاویر به یادگار مانده از این شهدای گرانقدر است.

 

شهرستان کامیاران به عنوان اولین نقطه ای که در اواخر سال 1358 از لوث وجود گروهک های ضد انقلاب پاکسازی شد، دارای نقش برجسته ای در شکل دهی ساختار سازمان پیشمرگان مسلمان کرد می باشد. بسیاری از جوانان این دیار همزمان با حضور نیروهای سازمان پیشمرگان مسلمان کرد در این شهرستان، به عضویت سازمان در آمدند و برای مقابله با گروهک های ضدانقلاب سلاح به کف گرفتند.

 

راسخون جهاد و شهادت توسط انتشارات اقلیم مهر و در 210 صفحه قطع رقعی و در 1.000 نسخه در سال 1395 گردآوری شده است.

 

این اثر ماندگار با قیمت 8000 تومان در شهرستان سنندج، خیابان جام جم، جنب صدا و سیمای مرکز کردستان، مجتمع شهدای بسیج، مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس با تخفیف 30/. به فروش می رسد.