کتاب » کتاب فصل بلند غربت رونمایی می شود

کتاب فصل بلند غربت رونمایی می شود

 

کتاب "فصل بلند غربت" زندگینامه و خاطرات شهدای کارمند استان کردستان با حضور مسئولین استانی در استانداری کردستان رونمایی می شود.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، کتاب "فصل بلند غربت" زندگینامه و خاطرات شهدای کارمند استان کردستان بعد از ظهر امروز طی مراسمی که به مناسبت روز مبارزه با تروریسم و انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان کور دل و شهادت مظلوانه شهیدان رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت با حضور مسئولین استانی در استانداری کردستان رونمایی می شود.

 

خانواده دولت در استان کردستان با تقدیم 166 شهید جان بر کف، کارنامه درخشانی در مقابله با دشمنان انقلاب به ثبت رسانده است. یقیناً جمع آوری آثار شهدا و شرح ایثارگری شهیدان، رزمندگان عزیز، جانبازان و آزادگان سرافراز منجر به استمرار پیام خون شهیدان و ترویج فرهنگ حماسه و ایثار خواهد بود.

 

کتاب مذکور به همت علی کلوندی و با همکاری مسئول بسیج کارمندان و با حمایت مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه بیت المقدس در 1000 نسخه قطع رقعی چاپ و رونمایی می شود.

 

کتاب فصل بلند غربت در هشت فصل زندگینامه و خاطرات شهدای کارمند استان را به تفکیک شهرستان های محل تولد مورد بررسی قرار داده است.