کتاب » نبرد کوهسالان

به گزارش پیشمرگ روح الله، کتاب نبرد کوهسالان  به قلم علی رستمی  و با همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس چاپ و منتشر شد.

عبدالله ملکی جوان خوش سیما و با وقار از شمال همیشه سر سبز مازندران, بیش از سه دهه در کنار مرم این منطقه شاهد رشادت ا و شهادت ها بوده است .او مرم کردستان را خوب می شناسد. حضور گرمش همواره نشاط شادمانی و وحدت را نوید می بخشد و علی رستمی او را به نیکی شناخت و در مصاحبه با او و تدوین خاطاتش او را به تاریخ شناخت .

هر چند او به سختی حاضر به گفت و گو برای تولید این اثر شد اما سعی چند ساله علی رستمی به ثمر نشست.ملکی که جز چند ساعت اول مصاحبه به اختصار از خانواده کودکی و نوجوانی می گوید. فرصت را غنیمت شمرده و فقط از کزدستان می گوید. و مردم خونگرم و میهن دوست او.

بنیاد حفظ اثار و نشر ارزش ها یدفاع مقدس و حوزه ی هنری  انقلاب اسلامی استان کردستان به منضور ماندگار کردن حماسه مردم کردستان و تجلیل از این حضور کتاب نبرد کوهسالان را منتشر می نماید تا اغازی برا ی یک حرکت مداوم و امید بخش برای تولید اثاری از این نوع باشند امید است این گام هر چند کوچک مرضی و مقبول درگاه اللهی قرار گیرد . انشاالله