کتاب » قطعه‌ای از آسمان؛یادمان های شمالغرب

به گزارش پیشمرگ روح الله، مجموعه کتاب‌های "قطعه‌ای از آسمان" با هدف معرفی یادمان‌های دفاع مقدس توسط سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس و ستاد مرکزی راهیان نور منتشر شده است.

 

نویسنده این مجموعه کتابها مجید نداف و ناشر آن بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس می باشد.

 

سازمان و هنری ادبیات دفاع مقدس با همکاری ستاد مرکزی راهیان نور در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر زیارت با معرفت در سفرهای راهیان نور مجموعه کتابهایی با موضوع معرفی یادمانهای دفاع مقدس با عنوان "قطعهای از آسمان" منتشر کرد.

 

مجموعه کتاب های قطعه ای از آسمان خود شامل مجموعه کتاب های است از یادمان های جنوب، یادمان های غرب و میانی، یادمان های شمالغرب که هکدام از این مجموعه ها نیز خود جداگانه شامل یک کتابچه است.

 

مجموعه کتاب های قطعه ای از آسمان شناسنامه تمام مناطق خاطره انگیز را پیش روی مخاطبان قرار می دهد، در واقع نویسندگان این کتاب مجموعه برآنند تا علاوه برذکر مشخصات و مختصات هرمکان،با یادآوری خاطرات تاریخ سازان آن، مشتاقان را به آن لحظات ناب راهنمون کند تا حداقل بتواند قطره ای از عطش زائران و مخاطبان را برآورده سازد.

 

یادمان های شمالغرب شامل کتاب های درباره وقایع و اتفاقاتی است که در هشت سال جنگ تحمیلی براین مناطق می گذرد.

 

کتاب قطعه ای از آسمان شمالغرب شامل کتاب های قطعه ای آسمان؛ سنندج، مریوان، بانه، سردشت،مهاباد نوسود،بوالحسن،بلفت،دوپازا، پیرانشهر و اشنویه است و هر کدام از این شهرها خود کتابی جدا و حکایاتی جداگانه را در قلمی هنرمندانه به رشته تحریر در آورده اند.

 

این کتاب با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ شده است که نوبت چاپ اول آن در سال 1394 با شمارگان 3000 نسخه و با قیمت 5000 تومان می باشد.

مراکز پخش این کتاب: ستاد مرکزی راهیان نور و فروشگاه صریر/خ انقلاب/ روبروی دانشگاه تهران پلاک 1266 است.

 

انتهای پیام/