تاریخ ارسال : دوشنبه 5 بهمن 1394 / 07:31|کد خبر : 102

خبر » اقدام شما شجاعانه، بهنگام و همراه با ایمان بود/ این حادثه را باید کار خدا دانست

اقدام شما شجاعانه، بهنگام و همراه با ایمان بود/ این حادثه را باید کار خدا دانست

 

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر روز یکشنبه با پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با شجاعت در مقابل ورود نظامیان امریکایی به آبهای جمهوری اسلامی ایران اقدام و متجاوزان را بازداشت کرده بودند، دیدار کردند.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (یکشنبه) با پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با شجاعت در مقابل ورود نظامیان امریکایی به آبهای جمهوری اسلامی ایران اقدام و متجاوزان را بازداشت کرده بودند، دیدار کردند.

 

ایشان در این دیدار، پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که مانع ورود نظامیان آمریکایی به آّهای جمهوری اسلامی شده بودند شجاعانه دانستند و آنان را از نزدیک مورد تفقد قرار دادند.


فرمانده معظم کل قوا همچنین در سخنان کوتاهی، این اقدام ستایش برانگیز نیروی دریایی سپاه پاسداران را شجاعانه و همراه با ایمان خواندند و خاطرنشان کردند: کار شما بسیار عالی، جالب و بهنگام بود و در واقع باید این حادثه را کار خدا دانست که امریکاییها را به آبهای ما کشاند تا با اقدام بهنگام شما، آنگونه با دستهایی که بر سر گذاشته بودند، بازداشت شوند.


در این دیدار همچنین نماز ظهر و عصر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه شد.