تاریخ ارسال : دوشنبه 5 بهمن 1394 / 11:54|کد خبر : 105

خبر » دانش آموزان کامیارانی در قالب کاروان راهیان نور به منطقه عملیاتی جنوب اعزام شدند

دانش آموزان کامیارانی در قالب کاروان راهیان نور به منطقه عملیاتی جنوب اعزام شدند

 

جانشین فرمانده سپاه کامیاران گفت: در دوران دفاع مقدس دشمن با انواع تکنولوژی با ایران اسلامی در جنگ بود و پشتیبانی نظامی، تسلیحاتی، اطلاعاتی، مالی و.. را دراختیار داشت.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، جانشین فرمانده سپاه کامیاران در آیین اعزام این کاروان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس اظهار داشت: بیش از 200 دانش آموز دختر در قالب کاروان راهیان نور برای تجدید میثاق با آرمان های شهیدان و دیدار ازمناطق عملیاتی جنوب کشور عازم شدند.

 

سرهنگ پاسدار میکائیل ساعدی گفت: زائران سرزمین نور در قالب چندین اتوبوس از اروندکنار، مناطق عملیاتی والفجر 8 و فتح المبین، معراج الشهدای اهواز و مشهد الشهدای شلمچه، زیارتگاه شهدای هویزه و طلائیه دیدن می کنند.

 

وی درباره اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران در طول8 سال دفاع مقدس جانانه در برابر رژیم صدام و کشورهایی که این حکومت را همراهی می کردند ایستادگی کرد،اکنون فرزندان این خاک و سرزمین و نسل جوان امروزی با رشادت های دلیرمردان آشنا شده و فرهنگ ایثار و فداکاری را می آموزند.

 

جانشین فرمانده سپاه کامیاران درپایان به این نکته اشاره کرد که نیروهای جان برکف جمهوری اسلامی در بهترین حالت آمادگی هستند و افزود: : در دوران دفاع مقدس دشمن با انواع تکنولوژی با ایران اسلامی در جنگ بود و پشتیبانی نظامی، تسلیحاتی،  اطلاعاتی، مالی و.. را دراختیار داشت.

 

وی اضافه کرد: اما سربازان دلیر اسلام با پشتیبانی خداوند، مقام عظمای ولایت، ملت شریف ایران و روحیه شهادت طلبی دفاع کردند و دربرابر دشمن پیروز شدند؛ اکنون به حول وقوه الهی علاوه بر این موارد انواع تکنولوژی به روز شده را نیز در اختیار داریم و از هیچ ابرقدرت و استکباری بیم نداریم.