تاریخ ارسال : دوشنبه 12 بهمن 1394 / 09:03|کد خبر : 133

خبر » انقلاب اسلامی ایرانی با پیروزی خود تمام معادلات استکبار جهانی را برهم زد/ پشت پرده برجام ذلت ابر قدرت ها است

انقلاب اسلامی ایرانی با پیروزی خود تمام معادلات استکبار جهانی را برهم زد/ پشت پرده برجام ذلت ابر قدرت ها است

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان گفت: انقلاب اسلامی در عصری به پیروزی رسید که دنیا معادلات خود را بر اساس خط مشی دو بلوک شرق و غرب تعیین می‌کرد و موجب بر هم زدن معادلات آن ها شد.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس، محمدرضا شرف‌بیانی در مراسم افتتاحیه یادواره 28 شهید دانش‌آموز شهرستان قروه که در کانون شهید مطهری برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در عصری به پیروزی رسید که دنیا معادلات خود را بر اساس خط مشی دو بلوک شرق و غرب تعیین می‌کرد.

 

وی با بیان اینکه ظهور انقلاب اسلامی تحلیل ابرقدرت‌ها را در عرصه جهانی به هم ریخت، افزود: مظاهر قدرت این دو بلوک بر مبنای مادیات بود اما مظهر قدرت ایران اسلامی معنوی و متکی بر اراده الهی و قرآنی بود.

 

وی با تاکید بر اینکه انتخاب راه از سوی شهدا بر مبنای آگاهی بود، افزود: به همین دلیل است که قدرت و عظمت شهدای ما روزبه‌روز برجسته‌تر می‌شود.

 

به گفته شرف‌بیانی، در 8 سال دفاع مقدس دست رزمندگان ما از هر نوع تسلیحات خالی بود اما چون اداره جنگ بر مبنای اراده‌ای الهی بود، توانستیم پیروز شویم.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان، مسیر ایران اسلامی را مسیر عزت، عظمت و سرافرازی برشمرد و گفت: فرجام برجام این بود که ابرقدرت‌های جهانی در برابر ملت ایران سر تعظیم فرود آوردند و حق ما را پذیرفتند.

 

شرف‌بیانی افزود: این پذیرش ذلت‌بار برای غرب در حالی بود که آنان 12 سال از اعلام موضع در این زمینه سر باز می‌زدند و این اراده و پشتیبانی قوی ملت از انقلاب بود که این حق را به دشمنان ما قبولاند.

 

وی به در هم ریختن قدرت پوشالی آمریکای جهان‌خوار از سوی سپاه پاسداران هم اشاره کرد و افزود: کشور ما دارای جایگاه برجسته‌ای در صحنه‌های بین‌المللی است و سطح گسترده‌ای از معادلات جهانی بر مبنای نظر ایران، برنامه‌ریزی و تعیین می‌شود.

 

این مسئول با اشاره به از خود گذشتگی شهدا در مسیر آرمان‌های انقلاب، گفت: پیام شهدا برای ما پیام استواری، استقامت و پایداری در راه حق و حقیقت است.

 

به گفته شرف‌بیانی، تمامی ارزش‌هایی که شهدا برای ملت تبیین کرده‌اند امروز در صحنه‌های مختلف در حال تحقق است و دشمن با هیچ ابزاری توان عرض اندام در برابر این ارزش‌ها را ندارد.

 

 وی افزود: دشمن به زعم خود با اتاق‌های فکر متعدد از راه‌های ضدفرهنگی می‌خواهد تا ما را از باورهای اعتقادی شهدا دور کند و در این راه هوشیارانه وارد عمل شده است.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان گفت: تمامی دسیسه‌های اقتصادی و معیشتی بهانه‌ای است تا از گسترش ارزش‌های اسلامی و انقلابی ما در دنیا جلوگیری کنند.

 

شرف‌بیانی به برنامه‌ریزی‌های گسترده دشمن برای تعیین الگوهای ساختگی از اسلام اشاره کرد و افزود :گروه‌های تکفیری و تروریستی که به اسم اسلام ایجاد شده است، برای در پس پرده نگه داشتن اسلام ناب محمدی(ص) است.

 

وی گفت: از آنجا که انقلاب اسلامی مروج اصلی اسلام واقعی است از بدو شکل‌گیری تاکنون مورد قهر و غضب قدرت‌های ضداسلامی واقع شده است.

 

وی افزود: اسلام واقعی دین رأفت و مهربانی در کنار ایستادگی در برابر ظلم است که ایران اسلامی بر همین مبنا امروز در سوریه، عراق و لبنان عرصه دفاعی خود را گسترانده است.