تاریخ ارسال : دوشنبه 26 تیر 1396 / 11:03|کد خبر : 1445

خبر » جلسه ستاد کنگره 5400 شهید استان کردستان برگزار شد

جلسه ستاد کنگره 5400 شهید استان کردستان برگزار شد

 

جلسه ستاد کنگره 5400 شهید استان با حضور رییس ستاد کنگره و دبیران کمیته های کنگره 5400 شهید در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، سرهنگ پاسدار ابراهیم حسینی رییس ستاد کنگره 5400 شهید استان در جلسه ستاد کنگره 5400 شهید استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: یکی از دست آوردهای عظیم هشت سال دفاع مقدس تولد مکتب جدیدی از جهاد و شهادت است که تا امروز نیز در میان جوانان ما ادامه دارد و امروز شاهد استقبال جوانان کشور برای دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام هستیم.

 

رییس ستاد کنگره 5400 شهید استان با اشاره به نهادینه شدن مکتب جهاد و شهادت در میان نسل های بعدی انقلاب اظهار داشت: به برکت خون شهیدان، امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مدظله العالی) مکتب جهاد و شهادت هم چنان در جامعه ساری و جاری است و شهدای مدافع حرم این مسئاله را به ما ثابت کرده اند.

 

حسینی با بیان اینکه خباثت های دشمنان انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست ابراز داشت: امروز تهاجم اقتصادی و تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی علیه آرمان های انقلاب بسیار جدی است و برگزاری کنگره 5400 شهید استان می تواند روحیه خلوص و ازخودگذشتگی را در جامعه احیا کند و با توان بهتری با دشمنان انقلاب مقابله کنیم.

 

وی با اشاره به ویژگی های شهدای مدافع حرم گفت: آگاهی و داوطلب بودن دو عنصر تعیین کننده در سبقت گرفتن شهدای مدافع حرم برای رسیدن به آمال های و آرزوهایشان می باشد. شهدای مدافع حرم با شعور و آگاهی و هم چنین به صورت داوطلبانه گام در مسیری نهادند و راهی را که در طول سالیان طولانی طی می شود را در مدت زمانی کوتاهی طی کردند.

 

 رییس ستاد کنگره 5400 شهید استان اظهار داشت: خداوند امروز این توفیق را به ما داده است که مسئولیت و وظیفه برگزاری کنگره 5400 شهید استان را عهده دار شویم و این فرصت مناسبی که ما سعادت دنیا و آخرت خود را با کار و تلاش مخلصانه در راه زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا تضمین کنیم.

 

حسینی با اشاره به مدت زمان باقی مانده تا زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان گفت: ما باید تا روز برگزاری کنگره 5400 شهید استان، دریایی از اطلاعات را در رابطه با هر یک از شهدای عزیز استان جمع آوری و منتشر کنیم و این کار نیازمند کار و تلاش جدی کلیه کمیته های مرتبط با برگزاری کنگره شهدا می باشد.