تاریخ ارسال : شنبه 15 مهر 1396 / 13:15|کد خبر : 1572

خبر » هیچ نیرویی قادر به شکستن انقلاب اسلامی ایران نخوهد بود

هیچ نیرویی قادر به شکستن انقلاب اسلامی ایران نخوهد بود

 

من از شهادت نمی ترسم، من از مرگ شرافتمندانه نمی ترسم، شهادت برای من سعادت است. هیچ نیرویی قادر به شکستن انقلاب اسلامی ایران نخوهد بود.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، فرازهایی از وصیت نامه شهید ملا محمد ذبیحی مشهور به ماموستای بیساران که بخشی ابتدایی آن به صورت دست نوشته شخصی ایشان و بخش پایانی آن برگرفته از خطبه های نماز جمعه ایشان است را در ذیل این مطلب مشاهده می کنید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

نظر به اینکه شربت مرگ را باید هر جانداری بچشد و این امری است الهی، لیکن اینجانب محمد ذبیحی فرزند مرحوم ملا نجم الدین چنانکه هویداست نسل به نسل به راهنمایی و ارشاد مسلمانان پرداخته و در ادای وظایف دینی خود کوتاهی ننموده است، وصیت خود را می نویسم.

 

اکنون قریب به سه چهار ماه است هماهنگونه که کلیه اهالی مسحضر هستند گروهک های ضدانقلاب علیه فقیر(بنده) دست به اعمال زشتی زده اند و بارها چه کتباً و چه شفاهاً اینجانب را تهدید نموده اند؛ که چنانچه درباره دین(قران) کوچکترین تبلیغی کنید، گلوله تحویل می گیرید. بگذریم ... .

 

در مورخه 8/8/58 در مسجد جامع گریبانم را گرفته و به فقیر اهانت و حتی به قتل تهدیدم کردند و در مورخه 9/8/58 بعد از نماز مغرب و هنگام خروج از مسجد مجدداً به بنده حمله آوردند و در لیله جمعه 11/8/58 ساعت 1:30 نیمه شب به وسیله اسلحه به منزلم تیراندازی نمودند و باز تصمیمات دیگری دارند.

 

در روز جمعه نیز به کلیه اهالی عرض نموده ام، اگر بغیر از مریضی که خداوند عطا فرماید به هر بهانه ای که بمیرم توطئه دشمنان است. هرکس در این باره قضاوت غلط کند مواخذه روز جزا باشد.

 

ضمناً پس از تکفین و تجهیزم مبلغی مدیون هستم. آقای میرزا محمد علی علیرمایی عمه زاده ام را قبول نموده که از ماترکم بقدر تجهیز و تکفین و قرضم را بقروش برساند و قرضم را ادا کند و بقیه ارثم را برای وارثم که یک دختر و مصلح برادرزاده ام و خواهرم عینا خانم و همسرم سعیده خانم طبق شریعت اسلام از بقیه ماترکم ذیحق باشد.

 

من کشته می شوم و با شما خداحافظی می کنم، اما شما دینتان را حفظ کنید. حتماً با شهادت من دینم نیز حفظ خواهد شد. من از شهادت نمی ترسم، من از مرگ شرافتمندانه نمی ترسم. شهادت برای من سعادت است.

 

هیچ نیرویی قادر به شکستن انقلاب اسلامی ایران نخوهد بود. اسلام واقعی کدام است؟ اگر کسی طعم شلاق، شکنجه و تلخی را نچشد مسلمان نیست.

 

ملا محمد ذبیحی