تاریخ ارسال : پنجشنبه 2 آذر 1396 / 13:03|کد خبر : 1645

خبر » با ولایتمداری می توانیم این انقلاب را به دست امام زمان (عج) برسانیم

با ولایتمداری می توانیم این انقلاب را به دست امام زمان (عج) برسانیم

 

امام جمعه موقت سنندج: تا زمانی که بسیجیان خودشان را سرباز امام زمان(عج) می دانند و تا زمانی که مردان و زنان و همه و همه گوش به فرمان ولی فقیه زمان هستند، توطئه های دشمنان بی اثر خواهد بود، تا اینکه بتوانیم سرپرستی این انقلاب را بعد از ظهور امام زمان (عج) به ایشان تحویل دهیم.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت سنندج در مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای بهشت محمدی(ص) سنندج که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت محو شدن حکومت خودخوانده داعش گفت: این پیروزی بزرگ را مدیون شهدایی هستیم که جانشان را در این راه مقدس فدا کردند.

 

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به جایگاه رفیع شهدا گفت: خداوند جز از پس پرده حجاب با کسی سخن نمی گوید، اما طبق روایات و احادیث، مقام بلند شهدا باعث شده که خداوند بدون واسطه و به صورت مستقیم با شهدا تکلم کند.

 

وی با اشاره به آیات قرآن مجید اظهار داشت: مقام رفیع شهیدان باعث شده که الگوی تمام انسان های آزاده باشند. شهدا از پیش ما رفتند، اما عزت، اقتدار و افتخار، امنیت و آرامشی که برای ما به ارمغان آوردند باعث شده تا برای همیشه تاریخ به شهدای گرانقدرمان ببالیم.

 

ماموستا حسینی با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج ابراز داشت: همه مردم ایران بسیجی هستند و با اخلاص از انقلاب اسلامی دفاع می کنند و هیچ گاه از جهاد و کشته شدن در راه اسلام و قرآن ترسی به دل راه نمی دهند و این رمز موفقیت مردم مسلمان ایران است.

 

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه کسانی که در روز عاشورا در برابر امام حسین(ع) صف آرایی کردند، شکم هایشان از مال حرام پر شده بود اظهار داشت: ما باید مراقب دشمنان انقلاب اسلامی باشیم که شکم هایشان از مال حرام و دل هایشان از کینه و نفرت نسبت به انقلاب اسلامی پر شده است. این دشمنان هیچ گاه از توطئه و نیرنگ دست نخواهند کشید و ما باید همواره در فکر خنثی نمودن توطئه های دشمن باشیم.

 

وی با اشاره به گسترش اندیشه اهل بیت علیهم السلام در سراسر جهان گفت: تا زمانی که بسیجیان خودشان را سرباز امام زمان(عج) می دانند و تا زمانی که مردان و زنان و همه و همه گوش به فرمان ولی فقیه زمان هستند، توطئه های دشمنان بی اثر خواهد بود، تا اینکه بتوانیم سرپرستی این انقلاب را بعد از ظهور امام زمان (عج) به ایشان تحویل دهیم.