تاریخ ارسال : سه شنبه 14 آذر 1396 / 12:43|کد خبر : 1659

خبر » حضور پر رنگ کردستان در هشتمین نمایشگاه کتاب ملی دفاع مقدس

حضور پر رنگ کردستان در هشتمین نمایشگاه کتاب ملی دفاع مقدس

 

حضور پر رنگ مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان در هشتمین نمایشگاه کتاب ملی دفاع مقدس که به میزبانی مشهد در حال برگزاری است.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، حضور پر رنگ مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس کردستان در هشتمین نمایشگاه کتاب ملی دفاع مقدس که به میزبانی مشهد در حال برگزاری است.

 

با توجه به حضور فعال مردم کردستان در دوران دفاع مقدس و هم چنین نقش پیشمرگان مسلمان کرد در پاکسازی استان از لوث وجود گروهک های ضدانقلاب در روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، این استان استعداد خاصی برای چاپ و نشر کتاب در حوزه دفاع مقدس را دارد.

 

استان کردستان از سال 1393 تا کنون با تدوین قریب به چهل عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس کردستان، گام های بلندی در راستای نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت برداشته است. همت و پشتکار مسئولین استانی می تواند کردستان را به عنوان قطب تولید و تدوین کتاب حوزه دفاع مقدس در سطح کشور برجسته نماید.

 

هشتمین نمایشگاه کتاب ملی دفاع مقدس به همت سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج و با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از پنج شنبه ۹ آذر لغایت ۱۵ آذر از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می باشد.

 

کتاب های مرکز حفظ آثار سپاه بیت المقدس کردستان با تخفیف 30 در صد در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.