شهدای اطلاعات سپاه کردستان
تاریخ ارسال : چهارشنبه 20 دی 1396 / 10:31|کد خبر : 1721

خبر » هر حزبی که از خط ولایت فقیه خارج باشد، خاین است/ دانش آموزان عزیز! سنگر مدرسه را محکم نگه دارید

هر حزبی که از خط ولایت فقیه خارج باشد، خاین است/ دانش آموزان عزیز! سنگر مدرسه را محکم نگه دارید

 

برادران عزیزم! توجه فرمایید که در دام ضد انقلاب و یا آنها که ادعا دارند طرفدار خلق می باشند نیافتید، زیرا هر حزب و گروه خاصی که از خط جمهوری اسلامی و ولایت فقیه خارج باشد، خاین است.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، دانش آموز شهید یدالله محمدی از شهدای شاخص و برجسته استان کردستان در روز دوازدهم اردیبهشت ماه سال 1366 در سن پانزده سالگی در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید. پیشمرگ روح الله بنا بر رسالت ذاتی خود یعنی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه، وصیت نامه این شهید بزرگوار را منتشر می کند:

 

«به نام خدا»

 

حضور برادر بزرگوارم احسان پورمحمدیان سلام عرض می کنم. این وصیت نامه را خدمتتان می فرستم تا انشاءالله به خانواده و مدرسه ام برسانید.

 

«الَّذينَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا في‏ سَبيلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللَّهِ»

 

«آنها که ایمان آورده و هجرت کردند و در راه خدا با مال ها و جان هایشان جهاد نمودند ، پایه و منزلتشان در نزد خدا بزرگتر است».

 

سلام و تحیت بر خداوند که مرا مفتخر ساخت تا بتوانم در لباس بسیج در گردان عملیات به پای نوشتن وصیت نامه بنشینم.

 

ملت مبارز ایران! امروز در جبهه های نبرد و قتال، فرزندان شما حماسه می سازند و هر روز افتخاری بزرگ بر برگ های تاریخ خونین جنگ تحمیلی اضافه می نمایند. حماسه های صدر اسلام و آن استقامت های عظیم در مقابل سختی های زندگی را اکنون شما ملت بیدار و خداجو تکرار می کنید و روح پیامبر خدا(ص) را شاد می نمایید.

 

رزمندگان شما همین بسیجیانی هستند که بدون هیچ چشم داشتی نسبت به مسائل دنیوی، جان خود را در طبق ایثار می گذارند. یک بسیجی حقیقی از جان و مال خود می گذرد و با خون سرخ خود در آخرین دم زندگی بر خاک خونین جبهه ها شعار رهایی انسان را می نویسد.

 

در جبهه ها آن قدر خون رزمندگان جوشان است که وسوسه های شیطانی و علاقه های دنیوی را ذوب می کند و از رزمندگان افرادی خالص و مؤمن می سازد.

 

به پدر و مادر عزیزم توصیه می کنم که در شهادت من ناراحت نشوند، زیرا راهی که شهیدان جبهه اسلام می روند راه سعادت است و فرزند شما امانتی از جانب خدای قادر است و مسلماً صاحب امانت هر وقت بخواهد می تواند امانت خود را پس بگیرد.

 

ای پدر و مادر گرامی ام! در تمام لحظات عمرتان همواره در جهت کسب معرفت الهی باشید و او را که شایسته است به دور از ریا عبادت کنید تا سعادتمند شوید.

 

خواهر عزیزم! شما را به تقوا، خلوص نیت و رعایت حجاب کامل اسلامی دعوت می کنم و از خداوند مهربان طلب موفقیت شما را در تمام اوقات حیات خواستارم.

 

برادران عزیزم! توجه فرمایید که در دام ضد انقلاب و یا آنها که ادعا دارند طرفدار خلق می باشند نیافتید، زیرا هر حزب و گروه خاصی که از خط جمهوری اسلامی و ولایت فقیه خارج باشد، خاین است.

 

به هم کلاسیان و تمام دانش آموزان ایران سفارش می کنم که سنگر مدرسه را محکم نگه دارید و آگاه باشید که آینده جمهوری اسلامی و انقلاب عظیم به دست شما تضمین می شود و به معلمین گرامی توصیه می نمایم که دانش آموزان را با روحیه جبهه و جنگ آشنا کنید؛ چون جبهه دانشگاه عظیم و بی نظیر انسان سازی است و چه بسیار کسانی که در جبهه ها ساخته شدند.

 

در پایان از تمام دوستان و آشنایان حلالیت می خواهم. خدایا این بنده عاصی را بیامرز «الهی آمین».

 

در آخر از مربی خوب پرورشی مدرسه راهنمایی شهید مطهری برادر نصرالله زاده خواهشمندم، اگر شهادت نصیبم شد، وصیت نامه را به مجله محبوبم «اطلاعات هفتگی» ارسال کنید تا هم روح من شاد شود و هم جنبه خداحافظی داشته باشد.

 

«بنده عاصی و گنهکار .... یدالله محمدی»