تاریخ ارسال : چهارشنبه 18 بهمن 1396 / 07:23|کد خبر : 1753

خبر » غبارروبی مزار شهدا توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

غبارروبی مزار شهدا توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
 
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به همراه مسئولین دانشگاه با حضور در مزار شهدای بهشت محمدی سنندج بار دیگر با آرمان هاي والاي شهداي گرانقدر و امام شهداء تجديد ميثاق نموده و با نثار فاتحه و اهداي گل، ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 

به گزارش پیشمرگ روح الله، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به همراه مسئولین دانشگاه با حضور در مزار شهدای بهشت محمدی سنندج بار دیگر با آرمان هاي والاي شهداي گرانقدر و امام شهداء تجديد ميثاق نموده و با نثار فاتحه و اهداي گل، ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 

دانشجویان با حضور در این آیین معنوی، ضمن غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و با قرائت فاتحه و نثار گل اعلام کردند که مسیر شهدا هرگز فراموش نخواهد شد.

 

امروز پس از گذشت حدود 40 سال از پیروزی انقلاب هنوز هم شکوه ارزش های مقدس شهدا برای مردم و بویژه دانشجویانی که هرگز آن سال ها را ندیده اند زنده است و به پاس این از خودگذشتگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در مزار شهدا حاضر شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کرددانش