تاریخ ارسال : یکشنبه 22 بهمن 1396 / 13:08|کد خبر : 1762

خبر » مردم با این حضور پرشور نشان دادند آمادگی مقابله با توطئه های دشمنان را دارند

مردم با این حضور پرشور نشان دادند آمادگی مقابله با توطئه های دشمنان را دارند

 

سرپرست بنیاد شهید شهرستان قروه: حضور گسترده مردم ایران اسلامی در این راهپیمایی نشان دادند که این مردم دلبسته انقلاب اسلامی، شهدا و ولی فقیه هستند و آمادگی مقابله با توطئه های دشمنان اسلام را دارند.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، اصغر خداوردی فرزند شهید رضا خداوردی و سرپرست بنیاد شهید شهرستان قروه در جمع مردم انقلابی این شهرستان در سالروز گرامیداشت 22 بهمن ماه گفت: با توجه به حوادثی که در سال جاری در شهرهای مختلف کشور روی داد و عده ای اغتشاش گرِ فرصت طلب قصد داشتند اعتراضات مسالمت آمیز مردم به وضعیت اقتصادی و معیشتی را با خسارت زدن به بیت المال به حاشیه ببرند. اما مردم ولایی ایران خیلی زود به صحنه آمدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

 

سرپرست بنیاد شهید شهرستان قروه افزود: مردم شهید پرور ایران امسال بهتر و پرشور تر از سال های قبل در جشن پیروزی انقلاب شرکت کردند و یک بار دیگر وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

 

وی ابراز داشت: این حضور غرور آفرین مردم مشت محکمی است بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی. مردم ایران اسلامی در این راهپیمایی نیز نشان دادند که دلبسته انقلاب اسلامی و شهدا هستند و آمادگی مقابله با توطئه های دشمنان اسلام را دارند.

 

خداوردی با بیان اینکه مردم دلبسته نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری هستند اظهار داشت: بیانات رهبر معظم انقلاب نقشی محوری در حضور پرشور مردم در این روز تاریخی دارد و مردم به دلیل دلبستگی به رهبری و اصل ولایت فقیه دارند با جان و دل در این گونه مراسمات شرکت می کنند.