تاریخ ارسال : پنجشنبه 23 فروردین 1397 / 10:37|کد خبر : 1809

خبر » خدمت به مردم اصلی ترین راهبرد نظام جمهوری اسلامی است

خدمت به مردم اصلی ترین راهبرد نظام جمهوری اسلامی است

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان مردم را اصلی ترین راهبرد نظام اسلامی دانست و بر تأمین امنیت پایدار در کنار خدمت رسانی به ملت ایران تأکید کرد.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، محمد حسین رجبی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان قروه با بیان اینکه مردم اصلی ترین راهبرد نظام اسلامی هستند، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی دارای راهبردهایی در برابر دشمنان است که این راهبردها از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی وجود داشته اند و هم اکنون وجود دارند.

 

به گفته وی یکی از این راهبردها نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش، بسیجیان و مرزبانان هستند که با مجاهدت های خود در برابر زیاده خواهی دشمنان ایستاده اند و اقتدار و آرامش و امنیت را رقم زده اند.

 

سردار رجبی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران وظیفه خدمت رسانی به مردم را بر عهده دارد، افزود: همزمان با این مسئله، تأمین امنیت پایدار برای کشور هم وظیفه ای است که در استان کردستان به خوبی احساس می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به تودیع و معارفه فرمانده سپاه قروه تصریح کرد: عملکرد سپاه قروه در مدت فرماندهی سعید شعبانی بسیار مثبت و مناسب بوده و ارزیابی ما از عملکرد وی در یک تراز بالایی قرار دارد.

 

انتهای پیام/