تاریخ ارسال : پنجشنبه 7 تیر 1397 / 11:50|کد خبر : 1954

خبر » شهید آیت الله بهشتی شهید راه علم و فضیلت بود

شهید آیت الله بهشتی شهید راه علم و فضیلت بود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شهید بهشتی شهید راه علم و فضیلت بود و هیچگاه از یادها فراموش نخواهد شد.

--------------------------------------------------------------------------------------

 

به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طهماسبی معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کردستان در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش که در مسجد جامع سنندج برگزار شد اظهار کرد: دشمن ترین دشمنان نسبت به خود انسان نفسش است پس لازم است که انسان نسبت به کارهایی که انجام می دهد به عقل رجوع می کنند.

 

وی گفت : بهترین توشه نزد خداوند تقوای الهی است لذا هر لحظه باید رجوع به خداوند در ذهن ها به یاد بماند تا به طاغوت کشیده نشوند.

 

وی افزود: خداوند از ما خواسته است که سه کار اگر انجام شود دشمن ما می شود که پوشیدن لباس دشمن، غذای دشمنان را خوردن، دنبال کردن روش و اهداف دشمنان است.

 

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شهید بهشتی شهید راه علم و فضیلت بود و هیچگاه از یادها فراموش نخواهد شد.

 

 

حجت السلام و المسلمین طهماسبی یادآور شد:شهید مظلوم آیت الله بهشتی در پرتو جامعیت بی نظیری که داشت توانست علیرغم همه فشارهائی که بر او وارد می شد در مدت کوتاهی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خدمت به اسلام و ملت را یافته بود، بزرگترین خدمات را به انقلاب اسلامی بعمل آورد.

 

انتهای پیام/