تاریخ ارسال : سه شنبه 12 تیر 1397 / 07:55|کد خبر : 1957

خبر » شهادت تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است

شهادت تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است

تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است. پدرم آرزوهاي ديگر ي نيز داشته، اولاٌ كه دوست داشته كه تا مي تواند به جامعه خدمت کند بعد شهيد شود و همچنین سلامتي امام و پيروزي انقلاب بر منافقين و غيره و تربيت صحيح ما و همه بچه هاي اين مرز و بوم از آرزوهاي پدرم بود.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، شهادت تنها آرزوي پدرم نبوده بلكه بزرگترين آرزويش بوده است. پدرم آرزوهاي ديگر ي نيز داشته، اولاٌ كه دوست داشته كه تا مي تواند به جامعه خدمت کند بعد شهيد شود و همچنین سلامتي امام و پيروزي انقلاب بر منافقين و غيره و تربيت صحيح ما و همه بچه هاي اين مرز و بوم از آرزوهاي پدرم بود. اينكه ما فرزندان ايران همه شجاع و مومن بار بيائيم و بخاطر حفظ ارزشهاي ديني و وطني از جان مايه بگذاريم و...

 


بارها شده كه روبروي قاب عكس پدرم مي نشينم و با او درد دل ميكنم. بارها از او خواسته ام كه به خوابم بيايد و من را در تمام مسائل زندگي راهنمايي كند. خيلي حرفها، همان حرفهايي كه هر دختري به پدرش مي زند در هر حال پدرم به هدف اصلي و آرزوي بزرگش كه شهادت بود رسيد و اميدوارم كه در آن دنيا ما را شفاعت كند. ولي در كل نبود پدر خيلي سخت است و تحمل جاي خالي پدر بسیار دشوار!


اما چاره چيست؟ جز اينكه خدا را به خاطر این ایثار، رشادت و فداکاری پدر عزیزمان سپاس گذار باشيم؛ اینها را ارسلان الله وردی فرزند شهید عزیز الله وردی  می گوید.


لطفاً خودتان را معرفی کنید:

ارسلان الله وردی فرزند شهید عزیز الله وردی، هستم پدرم فردی دلسوز و مهربان و مردمی بود و همه او را دوست داشتم ، پدرم در عملیات درگیری با گروه ک های تکفیری در محله ی شریف آباد سنندج به درجه شهادت نایل آمد و همیشه بزرگترین آرزویش شهادت بود که به این آرزویش رسید هر چند الان دور است و در کنارمان نیست اما تا جان داریم همیشه راهش را که پیروی از نظام و انقلاب است را ادامه خواهیم داد.

 

چه درخواستی از مسئولین دارید؟
دیدار حضرت آقا فقط همین.

 

چه توصیه ای به جوانان دارید ؟
پیرو ولی فقیه باشند.

 

صحبت پایانی:
این همه جوان شهید شدند، خیلی ها بی پدر شدند و خیلی ها همسرانشان را از دست دادند از همه می خواهم به خاطر شهدا امر به معروف و نهی از منکر کنند و حجابشان را رعایت کنند.

 

انتهای پیام/