تاریخ ارسال : دوشنبه 17 دی 1397 / 11:10|کد خبر : 1964

خبر » گفتگو با والدین شهید مهدی عبدالملکی / پسرم گفت بخاطر رضای خدا بسیجی می شوم

گفتگو با والدین شهید مهدی عبدالملکی / پسرم گفت بخاطر رضای خدا بسیجی می شوم

به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، روی طاقچه قدیمی خانه عکسی را مشاهده می کنم که روایتی از جوانی 19 ساله دارد که در سال 63 وقتی احساس تکلیف می کند جان بر کف برای دفاع از وطن و ناموس خود و برای دفاع از انقلاب اسلامی در برابر دشمن تا بن دندان مسلح می ایستد و بصیرت و روشن بینی را در مقاومت و صبر معنی می کند.

 

شهید مهدی عبدالملکی که در ابتدای راه زندگی قرار داشت با حضور در میدان نبرد و در صحنه جزیره مجنون دل به دریای عاشقان می بندد و خود را به جمع دلدادگان راستی و درستی می رساند.

 

پدر شهید در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما می گوید : مهدی از همان دوران کودکی تفاوت های بسیاری با دیگران داشت .

 

 

 

 

وی افزود: وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید شور و شادی خاصی در وجود مهدی قرار گرفت و با اینکه سن و سال زیادی نداشت پس از فرمان حضرت امام (ره) در تاسیس سازمان بسیج مستضعفین به خدمت این مجموعه در امد و بسیجی شد.

 

پدر شهید عبدالملکی ادامه داد: مهدی همیشه در پاسخ به این سوال که چگونه به بسیج پیوسته است می گفت (من برای رضای خدا و به دستور امام خمینی (ره) به بسیج ملحق می شوم) .

 

مادر شهید عبدالملکی نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مهدی بسیار به امام (ره) علاقه نشان می داد و همیشه خبرهای سخنرانی ها و بیانات حضرت امام (ره) را پیگیری می کرد.

 

 

 

 

وی ادامه داد: با شروع جنگ تحمیلی مهدی خود را به جبهه ها رساند و برای مقابله با دشمنان دیگران را نیز دعوت می کرد.

 

مادر شهید عبدالملکی افزود: شجاعت و بصیرت مهدی همیشه در تمامی اقوام و آشنایان زبانزد بود و او برای دفاع از ایران اسلامی جان شیرین خودش را فدا کرد.

 

وقتی برای رضای خدا جان می دهی...

 

سرانجام شهید مهدی عبدالملکی در سال 63 و در یکی از عملیات های جزیره مجنون به آرزوی دیرینه خود دست یافت و جان خود را در راه رضای خدا تقدیم کرد و به درجه شهادت نائل امد...

 

روحش شاد و یادش گرامی 

 

انتهای پیام/