تاریخ ارسال : سه شنبه 28 اسفند 1397 / 08:19|کد خبر : 2072

خبر » پایگاه مقاومت بسیج با حضور فرمانده سپاه استان کردستان افتتاح شد

پایگاه مقاومت بسیج با حضور فرمانده سپاه استان کردستان افتتاح شد

 

به گزارش پیشمرگ روح الله، مراسم افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج محمد رسول‌الله ظهر دوشنبه (27 اسفند ماه 97 ) با حضور سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان در سازمان قضایی نیروهای مسلح کردستان برگزار شد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این مراسم با بیان اینکه بسیجیان همواره در تمام صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی همیشه به‌خوبی نقش خود را ایفا کرده‌اند، اظهار داشت: بسیج باید در ارتقای امنیت کشور همکاری کند.

 

 

سردار محمدحسین رجبی حضور بسیج در عرصه اجتماعی را در این برهه کنونی به مراتب بیشتر از زمان دوران دفاع مقدس دانست و افزود: باید از ظرفیت بسیجیان در رفع و کاهش معضلات اجتماعی استفاده کنیم.

 

 

وی تلاش در راستای ترویج فرهنگ‌سازی و گسترش آموزه‌های دینی و تقویت اعتماد مردم به نظام را یکی دیگر از وظایف بسیج در عرصه فرهنگی عنوان کرد و گفت: نباید اجازه دهیم عده‌ای با تبلیغات دروغین، ناکارآمدی نظام را تبلیغ کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه بسیج در جامعه بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ بسیجی در جامعه تاکید و تصریح کرد: مسئولان فرهنگی و فرماندهان بسیج ادارات در نهادینه‌کردن فرهنگ بسیجی در جامعه نقش مهم و تأثیرگذاری دارند.

 

انتهای پیام/