تاریخ ارسال : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 / 15:17|کد خبر : 2099

خبر » در شرایط کنونی کارگران در خط مقدم جبهه اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی هستند

در شرایط کنونی کارگران در خط مقدم جبهه اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی هستند

 

سردار رجبی با بیان اینکه قشر کارگر از ابتدای پیروزی انقلاب در خط مقدم قرار داشتند، تصریح کرد: در شرایط کنونی نیز کارگران در خط مقدم جبهه اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی هستند.


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، صبح امروز در اجلاسیه شهدای جامعه کارگری  در گفتگو با خبرنگار کنگره 5400 شهید استان کردستان اظهار داشت: توسعه و تعمیق فرهنگ شهادت و ایثارگری در عرصه های کار، صنعت و تولید، تبیین، فرهنگ سازی، زنده نگه داشتن و ماندگار کردن نقش شهدای کارگری در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اهداف عمده برگزاری این یادواره بوده است.

 

وی عنوان کرد: نام شهیدان تا ابد در تاریخ جاودانه است و به برکت همین خون های پاک امنیت در کشور حکم فرماست.

 

 فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر استان کردستان گفت: امروز دشمنان جبهه های متعددی را علیه ملت ایران گشوده اند و جنگ معیشت و اقتصاد را علیه ما براه انداخته اند که در این راستا رشادت و استقامت ملت ایران نخواهد گذاشت آنان به اهداف خود دست یابند.

 

وی با بیان اینکه قشر کارگر از ابتدای پیروزی انقلاب در خط مقدم قرار داشتند، تصریح کرد: در شرایط کنونی نیز کارگران در خط مقدم جبهه اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در سایه ولایت فقیه است افزود: اقتدار امروز نظام را باید مدیون شهدا بود و همه ملت ایران باید قدردان انقلاب اسلامی؛ شهدا و ایثارگران باشند و از خانواده شهدا باید تقدیر و تکریم شود.

 

 سردار رجبی در پایان اظهار داشت: شهدا مظهر پاکی و نور و آرامش هستند و جامعه امروز نیازمند عطر حضور شهیدان است.


انتهای پیام/