تاریخ ارسال : شنبه 14 اردیبهشت 1398 / 12:32|کد خبر : 2111

خبر » مردم سلحشور سروآباد برای همیشه پاسدار خون شهدا هستند

مردم سلحشور سروآباد برای همیشه پاسدار خون شهدا هستند

 

امام جمعه شهرستان سروآباد گفت: برای همیشه پاسدار خون شهدا هستیم چرا که ما از این شهیدان یاد گرفتیم که بگوییم ما انقلابی هستیم و برای همیشه پای این انقلاب خواهیم ماند....


 

به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، ماموستا عبدالقادر حسینی امام جمعه شهرستان سروآباد صبح امروز در اجلاسیه شهدای شهرستان سروآباد که در مسجد جامع روستای دزلی برگزار شد اظهار کرد: امروز همه آمده ایم تا بگوییم که شهیدان راهتان مستدام باد.

 

 

وی گفت: در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس رزمندگان و شهدای این مناطق با اراده ی فولادین از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی دفاع کردند تا نگذارند یک وجب از خاک این مناطق به دست دشمنان بعثی بیفتد.

 

 

وی افزود: روستای دزلی همواره محل تاخت و تاز بعثی غراق بوده اما با وجود مردم و نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جان و مال و ناموس خود دفاع کردند و این امنیت حاصل مجاهدت های رزمندگان و خون شهیدان است و همواره  این افتخار این را دارد که قدمگاه پر خیر و برکت مقام معظم رهبری بوده است.

 

 

وی در پایان گفت: برای همیشه پاسدار خون شهدا هستیم چرا که ما از این شهیدان یاد گرفتیم که بگوییم ما انقلابی هستیم و برای همیشه پای این انقلاب خواهیم ماند.

 

انتهای پیام/