تاریخ ارسال : دوشنبه 20 خرداد 1398 / 12:50|کد خبر : 2155

خبر » سپاه پاسداران رکن رکین انقلاب اسلامی و خار چشم دشمنان است

سپاه پاسداران رکن رکین انقلاب اسلامی و خار چشم دشمنان است

امام جمعه موقت شهر سنندج با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رکن رکین نظام مقدس جمهوری اسلامی است گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضد داعش و ضد تروریست و خار چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


 

به گزارش خبرنگار پیشمرگ روح الله، ماموستا سید احسن حسینی صبح امروز و در اجلاسیه شهدای شهر سنندج که با حضور سردار غیب پرور در سالن امام خمینی سنندج برگزار شد،  با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رکن رکین نظام مقدس جمهوری اسلامی است اظهار داشت:  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضد داعش و ضد تروریست و خار چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

 

وی ادامه داد: سپاه پاسداران دارای خصلت های حسنه است که رمز موفقیت سپاه پاسداران را رقم زده است و این سرداران رشید متعهد به اخلاق و نهضت حسینی هستند و این رمز موفقیت سپاهیان دلسوز و مردم داری است که در قلب مردم و در بطن مردم قرار دارند.

 

 

امام جمعه موقت شهر سنندج خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسلح به تقوای قرآنی هستند یعنی در خط و مشی و مسیر خدا حرکت می کنند و این بهترین رمز موفقیت هر مسلمانی است و تا زمانی که شما عزیزان بر این اصل استوار هستید سربلند هستید و به ملت ایران اسلامی آسیبی نمی رسد.

 

 

وی با اشاره به خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:  ما مردم استان کردستان برای شما و برای این امنیت پایدار و این معیشت پایدار شهادت می دهیم و همیشه قدردان آن هستیم.

 

 

ماموستا حسینی با اشاره به مقام و جایگاه شهدا بیان داشت: شهدا به خدا نزدیک هستند و در قلب مسلمانان جای دارند و در کنار ائمه اطهار و در کنار شهدای بزرگ کربلا و جنگ احد قرار دارند .

 

 

وی افزود: شهدای ما هم به خدا و هم به مردم نزدیک هستند و در بهشت الهی از انواع نعمت های الهی بهره مند هستند .

 

 

ماموستا حسینی ادامه داد: اما هر یک از عوامل جنایتکاری که جوانان ما و عزیزان ما را در این سرزمین که سرزمین علم و عرفان و علما بوده است به شهادت رسانیده اند، از خداوند دور و از مردم دور می باشند و مردم از انان متنفر بوده و هستند.

 

 

وی با اشاره به لزوم توجه مسئولین به مردم افزود: مسئولین باید تلاش کنند تا در خصوص معیشت مردم و آسایش مردم قدم بردارند و هر چه توان دارند در جهت کمک به مردم قدم بردارند .

 

انتهای پیام/