تاریخ ارسال : چهارشنبه 22 خرداد 1398 / 10:45|کد خبر : 2163

خبر » 200 پروژه از تعداد پروژه‌های محرومیت‌زدایی امسال در مریوان اجرایی می شود

200  پروژه از تعداد پروژه‌های محرومیت‌زدایی امسال در مریوان اجرایی می شود

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: از تعداد 2000 پروژه ای که امسال در کردستان اجرایی می شود 200 پروژه ی محرومیت زدایی مربوط به شهرستان مریوان است.

 


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در اجلاسیه شهدای شهرستان مریوان که در مجموعه ی ورزشی این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: کردستان مفتخر به برگزاری دو کنگره است، کنگره پیشمرگان مسلمان کرد استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه و کردستان با محوریت شهدای پیشمرگ مسلمان کرد برگزار شد و اکنون نیز در شرف اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید استان هستیم که این کنگره از سال 94 کلید خورد و طی این چهار سال برنامه های مختلفی با این محوریت برگزار گردید.

 

 

وی افزود: کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید استان کردستان از چند سال پیش در دستور کار قرار گرفت که تا امروز اجلاسیه‌های شهرستانی و اقشار مختلف در این راستا برگزار شده است که آخرین اجلاسیه شهرستانی مربوط به امروز در شهرستان مریوان است.

 

 

سردار رجبی اذعان داشت: اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان سی‌ام ماه جاری در سالن ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندج با حضور شخصیت‌های کشوری، استانی‌، خانواده‌های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

 


فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر اضافه کرد: از تمامی استان‌های کشور در اجلاسیه نهایی کنگره شرکت می‌کنند .

 


سردار رجبی خاطرنشان کرد:  ما با مسئولان استان در یک نشستی به توافق رسیدیم به 1200 پروژه ای که برای ما ابلاغ شده بسنده نکنیم و قول تعهد بیش از 2 هزار پروژه را به مردم داده ایم و زمینه تحقق ان را فراهم نموده ایم که سهم شهرستان مریوان از این تعداد 200 پروژه است.

 


انتهای پیام/