تاریخ ارسال : پنجشنبه 23 خرداد 1398 / 11:33|کد خبر : 2171

خبر » مراسم عطر افشانی مزار شهداء به مناسبت گرامیداشت 5400 شهید استان کردستان + تصاویر

مراسم عطر افشانی مزار شهداء به مناسبت گرامیداشت 5400 شهید استان کردستان + تصاویر

 

 

صبح امروز مراسم عطر افشانی مزار شهداء به مناسبت گرامیداشت 5400 شهید استان کردستان در سنندج برگزار شد.

 


 

به گزارش پیشمرگ روح الله، صبح امروز مراسم عطر افشانی مزار شهداء به مناسبت گرامیداشت 5400 شهید استان کردستان در سنندج برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام احمد جلیلیان در مراسم غباروبی مزار شهدای تایله سنندج اظهار داشت: این روزها فضای کوچه و خیابان‌های استان با نام و یاد و خاطره شهدای استان معطر شده است.

 

وی افزود: شهیدانی که امروز امنیت، آسایش و آرامش خود را بدون چون و چرا مدیون ایثار و فداکاری آنها می‌دانیم.

 

به گفته وی، شهدای ما در دوران دفاع مقدس جوانانی بودند که به استقبال خطر رفتند و خطر را در آغوش گرفتند تا بعد از ۴۰ سال از پیروزی ما امروز در امنیت و آرامش به سر ببریم.

 

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان انقلاب اسلامی فرصتی برای تعالی و صعود و دستیابی که انسان‌ها به‌ هدف آرامش خود برسند و به مرحله توحید و عبودیت است.

 

جلیلیان ادامه داد: انقلاب اسلامی با هدف والایی که دارد در جامعه غربالگری کرد و در این غربالگری انقلاب، جامعه الک شد و به سه گروه تقسیم شدند.

 

وی اضافه کرد: امروز رضایتمندی و خشنودی شهدا این است و توقع آنها عدم دلبستگی به دشمن و لبخندنزدن به دشمن است و در مقابل ارعاب‌های دشمن واهمه‌ای نداشته باشیم چرا که آنها با تمام قدرت در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

 

جلیلیان گفت: رمز ایستادگی و عزت امروز ایران همین شهدا هستند که در مقابل بمب‌افکن‌های دشمن ایستادگی کردند و خانواده‌های شهدا یکی از مولفه‌های قدرت بازدارندگی انقلاب هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/