تاریخ ارسال : پنجشنبه 30 خرداد 1398 / 16:30|کد خبر : 2196

خبر » امنیت و آبادانی کردستان مدیون خون شهیدان است

امنیت و آبادانی کردستان مدیون خون شهیدان است

استاندار کردستان گفت: امنیت و آبادانی امروزی را که امروز شاهد هستیم را مدیون خون پاک شهدا هستیم.


 

 به گزارش پیشمرگ روح الله، بهمن مرادنیا استاندار کردستان صبح امروز در اجلاسیه نهایی کنگره 5400 شهید استان کردستان که صبح امروز در ورزشگاه 6 هزار نفری 22 گولان سنندج برگزار شد اظهار کرد: کنگره شهدا متعلق به همه مردم است و برگزاری این کنگره تنها وظیفه سپاه، استانداری، بسیج و ارتش نیست بلکه همه ما موظف هستیم که در راستای حفظ خون پاک شهیدان، تداوم راه شهدا و زنده نگه‌داشتن نام و یاد آنان گام برداریم.

 

وی گفت: با تأمل در آرمان شهیدان متوجه می شویم که آنان در کجا قرار دارند و ما اکنون کجا هستیم پس برای جبران این فاصله باید شبانه روز در خدمتگذاری به مردم تلاش کنیم.


وی اضافه کرد: تمام شهیدان استان کردستان از مهاجر یا بومی در مسیر سازندگی و ایجاد توسعه در این استان گام بر داشته‌اند و لازم است ما نیز برنامه ها و اهداف خود را بر اساس آرمان های این بزرگان ترسیم و به آنها جامعه عمل بپوشانیم.


وی با تقدیر و تشکر از خانواده شهیدان ایران اسلامی و استان کردستان افزود: مدیران اجرایی در ادامه راه ایثارگران برای خدمت با آبادانی و تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی لحظه ای از پای نمی‌نشینند.


استاندار کردستان یادآور شد: بسیار خرسندم که به عنوان خدمتگذاری در راه شهیدان فرصت حضور در این محفل دارم و به این حضور افتخار می‌کنم.
مرادنیا تاکید کرد: ادای احترام می‌کنم به تمام خانواده‌های ایثارگران که بانی بالندگی انقلاب و نظام اسلامی هستند و تقدیر می‌کنم از همه کسامی که در برگزاری این کنگره تلاش کرده‌اند.


انتهای پیام/