تاریخ ارسال : شنبه 11 آبان 1398 / 14:07|کد خبر : 2205

خبر » مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردستان معرفی شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردستان معرفی شد

به گزارش پیشمرگ روح الله، آیین معارفه مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با حضور حجت‌الاسلام طیبی‌فر جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز برگزار شد.

 

سردار محمدحسین رجبی در این مراسم اظهار داشت: در برخورد با پدیده‌های ضدامنیتی در قالب ماموریت‌های سخت، نیمه‌سخت و فرهنگی اقدامات قابل‌ توجهی در این استان صورت گرفته است.

 

وی اضافه کرد: در حوزه امنیتی هم در کنار سایر نهادها، سپاه اقدامات بسیار خوبی را انجام داده و ظرفیت خوبی در حوزه هماهنگی بین نیروهای مسلح و امنیتی در این استان وجود دارد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: بیش از ۴۵۰ هزار کردستانی عضو بسیج هستند و ۶۶ گردان بیت‌المقدس، سه گردان کوثر و پنج گردان امنیتی امام علی(ع) در این استان آماده دفاع از انقلاب و کیان کشور است.

 

در ادامه این مراسم نیز حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان اظهار کرد: ما اعتقاد داریم انقلاب ما مقدمه انقلاب جهانی و طلوع خورشید ولایت عظماست.

وی افزود: سپاه باید حالت پیش‌رونده و پیش برندگی داشته باشد و برای تحقق این مهم باید حرکت جهادی داشته باشیم.

 

در پایان این مراسم از خدمات حجت‌الاسلام احمد جلیلی نماینده پیشین ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان تجلیل به عمل آمد و حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردستان معرفی شد.

 

گفتنی است، جعفرنژاد پیش از تصدی این مسئولیت به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سلماس آذربایجان غربی مشغول به خدمت بوده است.

 

انتهای پیام/