تاریخ ارسال : شنبه 11 آبان 1398 / 14:12|کد خبر : 2206

خبر » به برکت خون شهدا کردستان دارای امنیت اطمینان‌بخش است

به برکت خون شهدا کردستان دارای امنیت اطمینان‌بخش است

به گزارش پیشمرگ روح الله، سردار محمدحسین رجبی روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردستان ضمن تبریک ماه ربیع الاول اظهار داشت:هم اکنون کردستان در یک امنیت اطمینان‌بخش و مطلوب قرار دارد که این مهم به برکت خون شهدا و فضل الهی و ایثار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی بدست آمده است.

 

وی به پیشرفت‌های کردستان در عرصه‌های مختلف زیربنایی و زیرساختی اشاره کرد و افزود: این خدمات ثمره مجاهدت‌های هزاران زن و مرد است که از اول انقلاب تاکنون همتی مضاعف برای تحقق این مطالبات مهم داشته‌اند و در برخی شاخص‌ها با میانگین کشوری برابری می‌کنیم اما در برخی شاخص‌ها هم ضعیف هستیم که امیدواریم در آینده این نقاط ضعف و کاستی ها رفع شود.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: بیش از 450 هزار کردستانی بسیجی هستند و 66 گردان بیت‌المقدس، 3 کوثر و 5 گردان امنیتی امام علی(ع) در این استان آماده دفاع از انقلاب و کیان کشورمان هستند.

 

وی افزود: در برخورد با پدیده‌های ضدامنیتی در قالب ماموریت‌های سخت، نیمه‌سخت و فرهنگی اقدامات قابل‌توجهی صورت گرفته است.

 

سردار رجبی خاطرنشان کرد: در حوزه امنیتی هم در کنار سایر نهادها، سپاه اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است و ظرفیت خوبی در حوزه هماهنگی بین نیروهای مسلح و امنیتی در استان برخوردار هستیم.

 

انتهای پیام/