تاریخ ارسال : دوشنبه 13 آبان 1398 / 15:14|کد خبر : 2211

خبر » مذاکره با آمریکا به ضرر کشور است

مذاکره با آمریکا به ضرر کشور است

به گزارش پیشمرگ روح الله،سردار محمدعلی آسودی مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه امروز در راخپیمایی یوم الله 13 آبانماه در جمع راهپیمایان سنندجی با بیان اینکه ۱۳ آبان یادآور ۲ حادثه و یک حماسه است، اظهار داشت: دشمنی امام(ره) با آمریکا و اسرائیل در سال ۴۳، موجب دستگیری وی و در کنار آن درس ایستادگی به مردم شد.

 

وی با اشاره به اینکه به فرموده امام(ره) همه بدبختی های جهان اسلام از آمریکا و اسرائیل است، اضافه کرد: مردم نیز به پیروی از امام(ره) راه مقاومت و ایستادگی را در پیش گرفتند و در نهایت موفق به نابودی رژیم شاه شدند.

 

وی ادامه داد: در ۱۳ ابان سال ۵۷ نیز دانش آموزان و دانشجویان در اعتراض به سفر نیکسون به ایران، دست به تظاهرات زدند و بیش از ۵۰ نفر از آنان شهید شدند.

 

سردار آسودی اضافه کرد: حماسه ۱۳ ابان ۵۸ نیز توسط دانشجوبان پیرو خط امام روی داد و جوانان انقلابی با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، مانع از عملی شدن توطئه‌های استکبار شدند.

 

مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: جوانان ما با مجاهدتی بی‌نظیر کاغذهای خرد شده را کنار هم قرار دادند و بیش از 70 جلد از این اسناد را منتشر کردند اما متاسفانه این اسناد به مدارس و دانشگاهها ورود پیدا نکرد تا همه دلیل مرگ بر آمریکا را بدانند.

 

مشاور فرهنگی نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست و مذاکره با او به ضرر کشور ماست گفت: اعتماد به آمریکا باعث شکست ما می‌شود و آمریکا درصدد از بین بردن اقتدار ملت ایران است.


سردار آسوده به توطئه‌های استکبارجهانی که به دنبال تضعیف کشورمان است اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی با صلابت و اقتدار وتوانمندی در برابر تمام توطئه‌ها ایستاده و سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی، توسط نیرو‌های انقلابی کشورمان و توقیف کشتی انگلیسی از نشانه‌های توان جوانان این مرزو بوم است.


وی خاطرنشان کرد: مردم کشورمان امروزدر ۱۳ آبان با حضورانقلابی خود را نشان دادند و این حضور گسترده پاسخی کوبنده به استکبار جهانی است.

 

در ادامه این راهپیمایی قطعنامه با مضمون حفظ وحدت و انسجام، و حمایت از رهبری، قرائت شد و راهپیمایان با سردادن شعار مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز کردند و در پایان این راهپیمایی، پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

 

انتهای پیام/