تاریخ ارسال : دوشنبه 4 آذر 1398 / 11:38|کد خبر : 2251

خبر » دیدار با خانواده شهید نامدار مرادی در سنندج

دیدار با خانواده شهید نامدار مرادی در سنندج

به گزارش پیشمرگ روح الله،  فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با حضور در منزل شهید نامدار مرادی از شهدای فرهنگیان استان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والای مقام به ویژه ای شهید معظم، ضمن دیدار با  خانواده محترم این شهید، از صبر و پایداری آنان تجلیل نمودند.

 

 

سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج در تکریم خانواده معظم شهدا اظهار کرد: انقلاب و نظام ما مدیون خون‌های پاک هزاران شهید گلگون کفن می‌باشد که با اهدای جان و خون خود امنیت امروز را برای ما به ارمغان آوردند.

 

 

سردار حسینی گفت: تداوم فرهنگ ایثار و شهادت و ترسیم مسیر حرکت نسل‌ها در امتداد یکدیگر، مهارت و هنری است که خانواده‌ی شهدا، با تأسی از سیره‌ی فاطمی، با درایت و استقامت، میدان‌دار آن هستند.

 

 

وی با بیان اینکه شهدا از جان عزیزشان برای اسلام، انقلاب و مردم گذشتند؛ بر ضرورت یادآوری این رشادت و از خود گذشتگی‌ها به نسل جوان تاکید و اضافه کرد:آرامش و امنیت امروز کشورمان مرهون آن رشادت هاست.

 

 

در ادامه قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: شهید محمد نامداری از معلمان آگاه و بصیر و برجسته آن دوران بودند که همواره نسبت به آگاهی بخشی دانش آموزان نسبت به اقدامات گروهک‌های ضد انقلاب در منطقه تلاش میکردند.

 

وی افزود: این شهید بزرگوار در نهایت ۱۴ اسفند ۱۳۶۰ در مقابل مدرسه (محل کار تدریس) ایشان را ترور و به شهادت رساندند و اکنون همان مدرسه بنام آن شهید نامگذاری شده است.

 

 

 

 

انتهای پیام/