تاریخ ارسال : چهارشنبه 6 آذر 1398 / 17:20|کد خبر : 2263

خبر » دیدار فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید غمیان»

دیدار فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید غمیان»

به گزارش پیشمرگ روح الله، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان و سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به‌مناسبت هفته مبارک بسیج با خانواده «شهید مسعود غمیان» در این شهر دیدار و گفت‌وگو کردند. 

 

مسئولان کردستانی قدر خانواده‌های معظم شهدا را بدانند

 

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهیدانی که جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده، یقیناً خداوند به آنان پاداش و اجر عظیمی خواهد داد.

 

وی خدمت به خانواده شهدا را بهترین وسیله کسب رضای خداوند دانست و افزود: خوشا به حال شهدا که این افتخار نصیبشان شده و خوشا به حال خانواده‌های این بزرگمردان چرا که شهدا در روز قیامت نزد خدا 70 نفر از اطرافیانشان را شفاعت می‌کنند.

 

به گفته آیت‌الله حسینی‌شاهرودی، شهدا مجاهدان فی سبیل الله و در راه خداوند شهید شده و باید مسئولان قدر خانواده‌های معظم شهدا را دانسته و به مشکلات و خواسته‌های آنان توجه کنند.

 

حسینی‌شاهرودی عزت، قدرت و اقتدار کشور را مرهون خون شهدا دانست و یادآور شد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب «شهدا مظهر اقتدار ایران بوده» و امیدواریم ما نیز ادامه‌دهنده راه این عزیزان باشیم.

 

شهیدان سمبل واقعه بزرگ دفاع جانانه یک ملت از حیثیت، مکتب و باورشان هستند

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهید مسعود غمیان یکی از شهدای شاخص استان بوده و برایمان مایه افتخار است.

 

 

سردار سیدصادق حسینی با بیان اینکه سیره شهدا برایمان الگو هستند، افزود: شهیدان ما سمبل واقعه بزرگ دفاع جانانه یک ملت از حیثیت، مکتب و باورشان هستند و امیدوارم ادامه‌دهنده راه آنان باشیم.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه راه شهدا همچنان ادامه دارد، یادآور شد: دشمنان با ترویج بی‌ارزش‌ها و اغتشاشات اخیر به‌دنبال فراموشی راه شهدا بودند به‌طوری‌که در این اتفاقات مسجد، قرآن، آمبولانس و اموال مردم را آتش زدند و بعد از آن هم رقص و پایکوبی می‌کردند اما کور خواندند و به اهداف شوم خود نرسیدند.

 

 

انتهای پیام/