تاریخ ارسال : یکشنبه 10 آذر 1398 / 08:20|کد خبر : 2265

خبر » مسجد سنگر انقلاب/پایگاه‌های بسیج مردم محور پل ارتباطی بین مردم و مسئولین

مسجد سنگر انقلاب/پایگاه‌های بسیج مردم محور پل ارتباطی بین مردم و مسئولین

به گزارش پیشمرگ روح الله، اولین جشنواره سراسری اسوه تجلیلی از پایگاه‌های مقاومت بسیج برتر مسجدمحور استان کردستان در سنندج برگزار شد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در همایش اسوه‌های خاص با بیان اینکه پایگاه‌های بسیج مردم محور پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند، افزود: مسجد به عنوان سنگر انقلاب، محلی برای حل مشکلات مردم است.

 


سردار سید صادق حسینی جذب حداکثری را از اولویت‌های پایگاه‌های بسیج دانست و گفت: شناسایی آسیب‌ها و نابهنجاری‌های اجتماعی و مقابله با آن به کمک سایرادارات ونهاد‌ها از دیگر برنامه‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج است.

 

 

حسن عسکری نیز طی این مراسم اظهار داشت: 380 برنامه مختلف آموزشی و فرهنگی در هفته بسیج در شهرستان سنندج اجرا شد که 13 برنامه آن به صورت برنامه شاخص استانی بود.

 


عسکری هدف از برگزاری جشنواره اسوه را ارتقاء سطح پایگاه‌های بسیج از طریق ارتباط با مساجد و ایجاد انگیزه در بین جوانان عنوان کرد و گفت: از جمله این برنامه‌ها درکارگاه‌های آموزشی مبارزه با اعتیاد، طلاق، ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اعزام گرو‌ه‌های جهادی به مناطق محروم و ...در سطح شهرستان می باشد.

 

 

  فرمانده سپاه سنندج اشاره به اینکه هم اکنون ۲ هزار پایگاه مقاومت بسیج در استان فعالیت می‌کنند گفت: دراین برنامه از ۳۵ پایگاه برتر تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/