تاریخ ارسال : دوشنبه 11 آذر 1398 / 11:33|کد خبر : 2267

خبر » دانش آموزی کامیارانی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

دانش آموزی کامیارانی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

به گزارش پیشمرگ روح الله، دومین مرحله کاروان راهیان نور دانش آموزان شهرستان کامیاران با بدرقه مسئولین شهرستان از محل مسجد حضرت علی (ع) کامیاران ، جهت بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شمال غرب کشور و یادمان های شهدا به شهرستان مریوان اعزام شدند.

 

 

این کاروان متشکل از تعداد 150نفر دانش آموز و همراهان کاروان از مدارس دخترانه متوسطه دوره دوم زینبیه-خردمندان و کاردانش جوان می باشند که به مدت سه روز از مناطق عملیاتی و یادمان های شهدای شهرستان مریوان بازدید می نمایند.

 

 

دانش آموزان دبیرستانهای سازندگان، صدرا و پیرتاج عازم سفر راهیان نور شدند

 

 

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان بیجار  در مراسم بدرقه این دانش آموزان گفت: شما دانش‌آموزان باید سپاسگزار خداوند باشید که توفیق حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را نصیبتان کرده است زیرا به این سفر معنوی دعوت‌ شده‌اید.

 

 

غلامرضا جعفری  از دانش‌آموزان خواست تا از تمام لحظات این سفر معنوی برای خودسازی بهره کافی را ببرند و به‌عنوان سفیران نور پیام خون شهدا را برای دیگران بازگو کنند.

 

 در این سفر تعداد 132 نفر دانش آموز دبیرستان های سازندگان، صدرا و پیرتاج شهرستان بیجار از مناطق عملیاتی بانه  بازدید می‌کنند.
 

 

 مراسم بدرقه کاروان دانش‌آموزان پسرشهرستان بیجاربه اردوی راهیان نور با حضور جمعی از مسئولان  شهرستان، خانواده‌های دانش‌آموزان و مربیان مدارس در محل مسجد امام موسی بن جعفر (علیه السلام) برگزار شد.

 

 

انتهای پیام/