تاریخ ارسال : دوشنبه 11 آذر 1398 / 11:55|کد خبر : 2268

خبر » قرار گرفتن در مسیر شهدا موجب عزت و سربلندی جامعه است

قرار گرفتن در مسیر شهدا موجب عزت و  سربلندی جامعه است

به گزارش پیشمرگ روح الله، "ابراهیم چترایی" از جانبازان نجف آباد استان اصفهان، به بازید از یادمان باشگاه افسران سنندج آمده بود و طی سخنانی با اشاره به اینکه در اواخر سال ۵۹ در منطقه دیواندره کردستان و در حین پاکسازی منطقه از لوث معاند و گروهکهای منافقین با اصابت گلوله به درجه جانبازی نائل آمده، گفت: برای استفاده حداکثری از فضای معنوی یادمان‌ها باید درک کنیم شهدا بخاطر چه چیز آمدند و در این راه قرار گرفتند و به چه واسطه ای خداوند به آنها شهادت عطا کرد.

 وی اظهار داشت: واقعیت این است که شهدا برای پیروی از منویات امام و رهبرشان و برای دفاع از دین خدا و ارزشهای دین خدا و دفاع از سرزمین اسلامی‌شان آمدند و انجام وظیفه کردند که خداوند این مقام را به آنان عطا کرد.

 


چترایی در ادامه گفت:  برای ترویج فرهنگ مقاومت اگر بخواهیم با میلیاردها دلار این کار را انجام دهیم توان انجام این کار را نداریم اما در راهیان نور به واسطه عنایت شهدا انجام می‌شود.

 


وی بر  ترویج سیره شهدا در میان زندگی مردم تاکید داشت و افزود: اگر جوانان ما در مسیر سیرت و بصیرت شهدایی قرار گیرند، جامعه و کشورمان سربلند خواهد شد و مشکلات بهتر حل می‌شود حتی جوانها در زندگی شخصی موفق‌تر خواهند بود.

 

 

انتهای پیام/