تاریخ ارسال : دوشنبه 23 دی 1398 / 09:26|کد خبر : 2369

خبر » اردوی جهادی به یاد سردار سلیمانی برگزار می‌شود

اردوی جهادی به یاد سردار سلیمانی برگزار می‌شود

به گزارش پیشمرگ روح الله، اردوی جهادی گروه منتظران ظهور دانشگاه آزاد اسلامی به یاد شهید سردار قاسم سلیمانی 7 تا 11 بهمن‌ماه در شهرستان بیجار استان کردستان برگزار می‌شود.

 

 

مسئول گروه جهادی منتظر ظهور دانشگاه آزاداسلامی با اشاره به اینکه حدود 50 دانشجوی جهادگر در اردوی درمانی کردستان شرکت خواهند کرد، گفت: دانشجویان از دانشگاه‌های آزاد اسلامی، استان همدان و اصفهان و 10 دانشجو از دانشگاه‌های استان کرستان در این اردو شرکت می‌کنند.

 

 

جلال عادلی درباره حوزه‌های خدمت‌رسانی بیان کرد: دانشجویان جهادگر آمادگی دارند در حوز‌ه‌های دندانپزشکی، پزشکی، روانشناسی، زنان و مامایی، بینایی‌سنجی و شنوایی‌سنجی به 2 هزار و 500 تا 3هزار نفر در منطقه محروم بیجار خدمات پزشکی رایگان ارائه کنند.

 

 

وی با اشاره به اینکه اردوی درمانی گروه جهادی منتظران ظهور در استان کردستان در ایام سوگواری فاطمیه برگزار می‌شود، گفت: زمان برگزاری این اردو به گونه‌ای انتخاب شده تا ضمن استفاده از زمان تعطیلی بین دو ترم دانشجویان از لحاظ معنوی نیز با ایام مذهبی هم ‌زمان باشد.

 

 

گفتی است گروه منتظران ظهور دانشگاه آزاد اسلامی اولین و بزرگترین گروه جهادی تخصصی در حوزه دندانپزشکی در کشور بوده که از سال 81 فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

انتهای پیام/