تاریخ ارسال : یکشنبه 20 بهمن 1398 / 10:51|کد خبر : 2442

خبر » گرامیداشت یاد و خاطره 517 شهید سرباز استان کردستان

گرامیداشت یاد و خاطره 517 شهید سرباز استان کردستان

به گزارش پیشمرگ روح الله، سردار سید صادق حسینی شامگاه شنبه در مراسم یادواره۵۱۷ شهید سرباز استان کردستان که در سالن همایشات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: این نظام تمام هستی خود را از شهدا دارد چرا که شهدا از اصلی ترین سرمایه و جودی خود گذشتند تا راه این انقلاب تداوم یابد پس حق این است که ما ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

 


وی خانواده شهدا را حافظ نظام جمهوری اسلامی و چشم و چراغ آن دانست و افزود: در طول تاریخ معاصر ایران اسلامی تنها جنگی که در آن حتی یک سانتی‌متر از خاک کشورمان به دشمن واگذار نشد، دفاع مقدس بود که این افتخار را مدیون از خودگذشتگی شهدا هستیم و امیدواریم که بتوانیم پیرو خط این شهدا باشیم و در خدمت به مردم از هیچ نوع کمکی کوتاهی نکنیم.

 

 

 


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه عنوان کرد: یادواره‌های شهدا، نیاز شهدا نیست و ما در این مراسم‌ها دور هم جمع می‌شویم تا یاد و خاطره شهدا را گرامی داریم و نشان دهیم که شهدا از ارزشمندترین داشته های این انقلاب هستند.

 


وی اظهار داشت: امروزه دشمنان از هر طريق می خواهند حضور مردم را در برنامه های انقلاب كم رنگ جلوه دهند كه با بصيرت و آگاهی مردم هميشه در صحنه شاهد نقش بر آب شدن تمام نقشه های شومشان همزمان با چهل و یکمین سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی خواهیم بود.

 


وی اظهار کرد: حضور گسترده در انتخابات دوم اسفند بسیار مهم است چرا که در این روز سرنوشت ما با دستان خودمان رقم خواهد خورد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بيان اينكه ايستادگی مردم مهمترين عامل پيروزی انقلاب اسلامی است گفت: دشمنان در طول چهار دهه بعد از پيروزی انقلاب اسلامی به صورت متحد از هر ابزاری برای نابود كردن انقلاب استفاده كردند اما تا به امروز در اهداف شوم و پليد خود ناكام مانده اند كه اين به بركت همبستگی و وحدت مردم است.

 

 

انتهای پیام/