تاریخ ارسال : یکشنبه 20 بهمن 1398 / 11:11|کد خبر : 2443

خبر » دیدار با بانوی شیرزن پیرو انقلاب و حماسه‌ساز کردستانی

دیدار با بانوی شیرزن پیرو انقلاب و حماسه‌ساز کردستانی
به گزارش پیشمرگ روح الله،  سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه کردستان، بتول سرکانی مسئول بسیج جامعه زنان و جمعی از مسئولین با انسیه خیر آبادی مادر و همسر شهید و همچنین احیا علی اکبر پور بانوی انقلابی و خواهر و همسر شهید دیدار کردند.
 
 
 
سردار حسینی در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، هدف از این دیدارها را  قدردانی از سال‌ها تلاش و صبر شیرزنان کردستانی و تبریک ایام الله مبارک دهه فجر عنوان کرد و افزود: امام(ره) اسلام ناب محمدی را به سراسر جهان صادر کرد، گفت: انقلاب اسلامی امیدها را برای تشکیل حکومت الهی در دنیا زنده کرد و امروزه مفتخریم که در یک حکومت اسلامی زندگی می‌کنیم.
 
 
 
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تاکید بر ضرورت گرامیداشت حماسه‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام و کسانی‌که در برابر رژیم دیکتاتوری و پهلوی مبارزه کردند، تصریح کرد: شیرزنان انقلابی دوشادوش مردان برای پیروزی انقلاب تلاش کرده و در دفاع از کشور و گروهک‌های ضدانقلاب شب و روز نمی‌شناختند.
 
 
 
«احیا علی‌اکبرپور» در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی فعالیت‌های درخشانی در مقابله با ضدانقلاب و در کمک به مجروحان جنگی و رسیدگی به مشکلاتشان و دلجویی از خانواده‌های معظم شهدا داشته، این بانوی انقلابی فرزند، همسر و خواهر شهید است.
 
 
 
 
انیسه خیر آبادی مادر شهیده پروین فاتحی و همسر شهید عباس فاتحی است، وی از بانوان انقلاب نسل اول بودن که زحمتهای زیادی برای انقلاب و اسلام کشید.