تاریخ ارسال : یکشنبه 20 بهمن 1398 / 18:39|کد خبر : 2445

خبر » شهدا عنصر اصلی شکل گیری انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومت اند

شهدا عنصر اصلی شکل گیری انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومت اند

به گزارش پیشمرگ روح الله،  سید صادق حسینی روز یک شنبه در یادواره شهدای کارمند اداره راه و شهرسازی کردستان با اشاره به روند شکل گیری انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل اظهار داشت :امام (ره) در جریان مبارزات خود توانست صدایی واحد از مردم در برابر جریان استبدادی و نظام حاکم در ایران را شکل دهد که تمام این صدا برگرفته از اعتقاد ، اندیشه ،تفکر ،دین ،پیامبر و هدف مشترک بود.

 

 

وی همچنین با اشاره به اهمیت توجه به خانواده‌های شهدا و ایثارگران افزود :همه میدانیم که امنیت و پیشرفت امروز جامعه را مدیون شهدا هستیم اما باید این آگاهی را در عمل نیز ثابت کنیم که مهم ترین وظیفه‌مان در این بخش،تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی خون بهای شهدای عزیزی است که سرمایه اصلی خود را تقدیم انقلاب کرده، بنابراین امروزه حراست و پاسداشت از خون پاک شهدا و این گوهر گرانبها وظیفه تک‌تک مسئولان است.

 

 

فسردار حسینی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی و تلاش در جهت حل مشکلات مردم تصریح کرد: انتظار می‌رود مدیران از فرصت مسئولیتی که در اختیار آنان قرار داده شده، از باند و باندبازی، جناح‌‌بازی و گروه‌های سیاسی دوری کرده و برای رضای خدا و مردم کار کند چراکه خدمت به مردم شرافتمند کردستان عین عبادت است.

 

 

در ادامه این مراسم محمد صدیق ثابتی مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت :این اداره 14شهید جهادگر در دوران جنگ تحمیلی و عرصه های مختلف مقاومت تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.

 


وی افزود :این افراد در حساس ترین زمان جانفشانی کردند و باید قدردان خانواده هایی باشیم که عزیزانشان را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کرده اند.

 


در پایان این مراسم از تعدادی از فرزندان شهدای این اداره تقدیر به عمل آمد.