تاریخ ارسال : پنجشنبه 1 اسفند 1398 / 10:08|کد خبر : 2473

خبر » انتخابات با مشارکت بالا یکی از راههای تحقق حماسه سیاسی است

انتخابات با مشارکت بالا یکی از راههای تحقق حماسه سیاسی است

به گزارش پیشمرگ روح الله،  سردار سیدصادق حسینی در دیدار با مسوولان دانشگاه پیام نور کردستان اظهار کرد: با توجه به حضور حماسی و همیشه در صحنه مردم بخصوص ملت شهیدپرور استان کردستان در همه مناسبت‌های کشور، مشارکت پررنگ آنها در انتخابات پیش‌رو موجب ناامیدی دشمنان این مرز و بوم خواهد شد‌.

 

 

وی گفت: برگزاری انتخابات با مشارکت و حضور حداکثری مردم و دانشگاهیان عامل افزایش  اقتدار نظام سیاسی کشور در عرصه بین الملل است

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه  دانشگاهها به عنوان مغز متفکر جامعه نقش بسیار اثرگذاری در تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی دارند گفت : دانشگاه ها محل تولید علم و جهت دهی به افکارند و می توانند به انتخاب فرد اصلح  در انتخابات کمک کنند.

 

وی بیان کرد: دوم اسفندماه سال جاری اولین انتخابات بعد از جشن چهل‌سالگی انقلاب و آغاز گام دوم است که به این دلایل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

 

سردار حسینی تصریح کرد: از آنجایی که مجلس جایگاه رفیعی دارد و از ارکان مهم تصمیم‌گیری در نظام اسلامی است لذا باید افرادی به این جایگاه وارد شوند که اصلح بوده و ویژگی‌های یک نماینده در تراز انقلاب را داشته باشند.

 

 

وی عنوان داشت: برگزاری انتخابات با مشارکت بالا یکی از مهمترین  راههای تحقق حماسه سیاسی و  از نمادهای مردم سالاری در ایران است.

 

 

فرمانده سپاه کردستان در پایان خاطرنشان کرد: تحریم انتخابات، کاهش مشارکت، ایجاد اختلاف و درگیری بین جریانات سیاسی و زیر سؤال بردن سلامت انتخابات از جمله حربه‌های دشمن برای ایجاد چالش امنیتی درکشور محسوب می شود که دیگر تاثیرپذیری بر اراده پولادین مردم ندارد.