تاریخ ارسال : جمعه 2 اسفند 1398 / 17:42|کد خبر : 2475

خبر » یکی از برکات انقلاب اسلامی مراجعه به آرا عمومی است

یکی از برکات انقلاب اسلامی  مراجعه به آرا عمومی است

به گزارش پیشمرگ روح الله، سردار سید صادق حسینی و حجت الاسلام علی جعفر نژاد نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس ظهر امروز با حضور در انتخابات رای خود را به صندوق انداختند.

 

سردار سیدصادق حسینی با حضور در صندوق شماره ۲۷ با تشکر از تمامی خبرنگاران و عکاسان که  گوشه ای از  این شکوه و عظمت را منتشر می کنند اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری این جشن، جشن انقلاب ملی  و روز بسیار بزرگی است چرا که یکی از برکات انقلاب اسلامی  مراجعه به آرا عمومی است ؛در چنین روزی مردم برای تعیین  سرنوشت 4 سال مملکت خود به پای صندوق های رای آمده اند.

 

 

وی افزود: تا به الان هم شاهد حضور بسیار خوب مردم در پای صندوق های رای بوده ایم و انشاالله تا پایان زمان قانونی مردم حضور پیدا خواهند کرد و به کاندیدای مورد نظرشان رای خواهند داد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: مردم امروز با حضور دوباره خود نه دیگری را به دشمنان گفتند  چرا که بعد از چهلم دوم انقلاب و بعد از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی این اولین انتخاباتی بود که برگزار شد  پس باید نسبت به همه انتخابات دیگر پر شورتر و پر رنگتر برگزار شود.

 

سردار حسینی به اهمیت این روز اشاره کرد و عنوان نمود:  دشمنان تلاش بسیار زیادی کردند که روحی مردم را تضعیف و با به راه انداختن جنگ روانی  جلوی  حضور مردم   را  در انتخابات بگیرند اما مردم همواره در صحنه های سخت نشان دادند که هرگز  پشت نظام و انقلاب را خالی نخواهند گذاشت.

 

 

وی گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی که بزرگ‌ترین حامی ملت‌های مظلومین جهان و خاری در چشم دشمن بودند شرکت مردم در انتخابات  امروز تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب است.

 

 

در ادامه سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان که با حضور در مسجد جامع سنندج رای خود را به صندوق انداخت، گفت: با همراهی و مشارکت مردم و اثربخشی و هم‌افزایی استانداری، دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و مرزبانی هیچگونه مورد سوءامنیتی تاکنون نداشته‌ایم و مردم در کمال امنیت رای می‌دهند.وی با اشاره به اینکه مردم در ۲۲ بهمن و در تشییع پیکر سردار سلیمانی با شرکت خود ثابت کردند هر رای که می‌دهند تیری بر قلب دشمنان و سیلی محکمی بر استکبار جهانی است  گفت: جای  امید و تشکر دارد که مردم با مشارکت خود یک بار دیگر دشمن را ناامید کرده‌اند.

 

 

 

گفتنی است؛ سردار سید صادق حسینی صبح  امروز نیز با حضور در ستاد انتخاباتی از نحوه برگزاری انتخابات بازدید کردو از نزدیک در جریان روند اخذ رای در حوزه‌های انتخابیه و شعب اخذ رای در استان قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام/