تاریخ ارسال : یکشنبه 4 اسفند 1398 / 10:03|کد خبر : 2478

خبر » انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری های شهدا و جانبازان است

انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری های شهدا و جانبازان است

به گزارش پیشمرگ روح الله،  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیجار با خانواده جانبازان 30 درصد ابراهیم عیوضی، 35 درصد حسن هاشمی و 25 درصد هادی داودپور در بیجاردیدار کرد.

 

 

رضا نجفی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینی های شهدا، جانبازان و آزادگان اظهار داشت: جانبازان قطعا بندگان عزیز خداوند هستند که با جان خود با خدا معامله کردند.

 

 

وی بیان کرد: جانبازان به دلیل ایثارگری بزرگی که انجام داده اند جایگاه ویژه ای در کشور دارند و ما به وجودشان افتخار می کنیم.

 

 

وی ضمن قدردانی از تلاش های ایثارگران در زمینه حمایت همه جانبه از نظام مقدس اسلامی افزود: دولت و مسئولین نیز درخصوص پیگیری امور و مشکلات جانبازان، عزمی جزم دارند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

 

 

نجفی عنوان کرد: دیدار با جانبازان روحیه بخش است و ما تلاش می کنیم در این دیدارها از رهنمودها و نصایح آن عزیزان در جهت خدمت بیشتر به مردم و ایثارگران بهره مند شویم.

 

 

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری های شهدا و جانبازان است و به تعبیری می توان از جانبازان به عنوان شهدای زنده نام برد چراکه سال ها رنج جانبازی را صبورانه تحمل کردند و بی هیچ ادعایی بر سر پیمان خود با شهدا ماندند.

 

 

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با بیان اینکه ما آرامش کنونی را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم، افزود: شهدا و جانبازان گرانقدر از عزیزترین دارایی خود که جان عزیزشان است، گذشتند تا ما آسوده بمانیم و امروز امنیت و استقلال میهن اسلامی، مرهون ایثارگری و جانفشانی این عزیزان و صبر و استقامت مادران و خانواده گرانقدر آن‌ها است.

 

 

انتهای پیام/